09:31 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (259)
  131

  Kaune atidarytas šiuolaikiškas knygynas, kuriame išsaugota senojo Kauno laikmečio dvasia — čia lankytojai galės rasti didžiulį knygų asortimentą, pailsėti knygų rojuje su puodeliu kavos ar taure vyno ir net susipažinti su autoriais.

  VILNIUS, saus 28 - Sputnik. Kauno centre duris ką tik atvėrė išskirtinis knygynas  "Knygų ministerija", išsiskiriantis ypatingu asortimentu ir siekiantis kokybės, o ne kiekybės, praneša portalas madeinkaunas.lt.

  Laisvės alėjoje, 29 numeriu pažymėtame name įsikūręs knygynas atvėrė duris kadaise kauniečius džiuginusio legendinio Masiulio knygyno vietoje. Nors "Knygų ministerija" atgimė naujai, šiuolaikiškame knygyne išsaugota senojo Kauno laikmečio dvasia.

  Книжный бутик Министерство книг в Каунасе
  Knygų asortimentas atrinktas iš daugiau nei 400 Lietuvos knygų leidyklų

  Pasak "Knygų ministerijos" vadovų, šis knygynas gerokai skiriasi nuo įprastų šiuolaikinių knygų prekybos vietų Lietuvoje, kurios dažniausiai įsikuria prekybos centruose ar panašiose vietose, kur žmonės nuolat lekia ir skuba.

  "Knygų ministerijos" misija visai kitokia. Įkvėpta panašių knygynų Paryžiuje, Kopenhagoje ar Amsterdame, "Knygų ministerija" bus ne tik knygynas. Ji knygas mylinčius kauniečius ir miesto svečius kvies čia ne tik apsipirkti ir papildyti savo knygų lentynas, bet ir praleisti laisvalaikį", — sako knygyno vadovai.

  Knygyne veiks kavinė, todėl čia pat knygų ieškantys lankytojai galės ramiai ir neskubėdami, su puodeliu kavos ar taure vyno, pavartyti išsirinktus leidinius ir įvertinti ar pasirinkta knyga tikrai tinka, ar ją pirkti, ar dar palaukti.

  "Knygų ministerijoje" lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti knygų ir pailsėti knygų rojuje, bet ir susipažinti su autoriais. Knygyne nuolat vyks daugybė renginių ir knygų pristatymų.

  Книжный бутик Министерство книг в Каунасе
  Knygų butikas "Knygų ministerija" įsikūrė legendinio Masiulio knygyno vietoje

  Jau netrukus "Knygų ministerijoje" bus pristatoma ilgai laukta naujausia Mantvydo Leknicko poezijos knyga tikintiems meile — "365 priežastys mylėti". Taip pat Aušros Prasauskaitės knygos "Moterys. 12 įkvepiančių istorijų", kurioje žinomos moterys — stilistė Agnė Jagelavičiūtė, manekenė Edita Vilkevičiūtė, aktorė Beata Tiškevič ir kitos, pasakoja savo sėkmės istorijas, pristatymas.

  "Knygų ministerijoje" jau labai greitai bus pristatytas ir pirmasis žurnalisto bei rašytojo Andriaus Užkalnio romanas "Taip gyventi verta". O sportininkas ir rašytojas Andrius Paulikevičius pristatys, netik dvi naujausias savo knygas "Tobulesnis kūnas", "Afrika", bet ir praves mankštą.

  Autentiška dvasia alsuojančioje "Knygų ministerijoje" lankytojai ras didžiulį subtiliai ir atsakingai atrinktų knygų asortimentą iš daugiau nei 400 Lietuvos knygų leidyklų.

  Knygynas bendradarbiauja su interneto knygynu knygos.lt, todėl net jei tuo metu knygyne lankytojas neras geidžiamos knygos jis galės ją užsisakyti ir tą pačią dieną gauti nurodytu adresu. Šis įprasto ir elektroninio knygyno bendradarbiavimas išplečia galimybes greitai ir paprastai gauti norimą knygą, neapsiribojant lentynų turiniu.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (259)

  Dar šia tema

  Kaune atidaryta nauja autobusų stotis
  Turizmo srityje 2016-aisiais Kaunas pripažintas sėkmingiausiu
  Sveiki atvykę į Kauną: 10 priežasčių aplankyti miestą 2017-aisiais
  Kaune atidaroma ketvirtoji pasaulyje dizaino biblioteka
  Tegai:
  knygos, knygynas, knygų butikas "Knygų ministerija", Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos