07:38 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Tiems, kas nori turiningai praleisti laisvalaikį, Pinigų muziejus ragina dalyvauti nemokamame naujame orientaciniame–edukaciniame žaidime "Aplink pinigų pasaulį per 80 minučių!"

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Pinigų muziejus savo Facebook paskyroje kviečia pažinti muziejų ir atrasti pinigų ir bankininkystės paslaptis kitaip.

  Naujame orientaciniame-edukaciniame žaidime "Aplink pinigų pasaulį per 80 minučių!" dalyviai spręs originalias ir įdomias užduotis, ieškos atsakymų, juos atras ir taip pažins šį didelį ir platų pinigų pasaulį.

  Šis žaidimas kol kas skirtas tik suaugusiems (ypatingai studentams) ir šeimoms, bet ateityje muziejus planuoja parengti žaidimą ir vaikams.

  Žaidimas vyks padalinus žmonių grupę į dvi, tris komandas po 2-4 žmones, taigi, žaidime gali dalyvauti 4-12 žmonių grupės.

  "Rekomenduojame, kad vienoje komandoje būtų bent trys asmenys. Taigi, jei kompanijoje nesugalvojate ką veikti, tai puiki proga jums praleisti laiką", — rašo organizatoriai.

  Žaidimai vyks šeštadieniais, dėl konkretaus laiko reikia derintis individualiai. Kaip ir skelbia pavadinimas, vienas žaidimas trunka daugiausiai 80 minučių.

  Žaidimas yra nemokamas, be to, dalyviai gaus vertingų ir smagių Pinigų muziejaus prizų.

  Užsiregistruoti į žaidimą galima telefonu (8 5) 268 0334 arba elektroniniu paštu tgrelis@lb.lt. Taip pat šiais kontaktais galima kreiptis norint gauti daugiau informacijos apie patį žaidimą.

  Dar šia tema

  Pinigų muziejuje rengiamos naujos edukacijos moksleiviams
  Pinigų muziejus pristatys naują 20 eurų kolekcinę monetą
  Tegai:
  žaidimas, nemokamai, Aplink pinigų pasaulį per 80 minučių, Pinigų muziejus, Vilnius

  Svarbiausios temos