03:51 2020 Birželio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  78

  Kelionė laivu "Marių istorijos" kviečia mėgautis Kuršių nerijos gamta, aplankyti Juodkrantę ir Nidą, vakarą praleisti su tradicinėmis šio krašto pramogomis, pirtimi, maistu ir gėrimais Mingės kaime, aplankyti Pamario istorijos ir gamtos įžymybes

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Dviejų dienų kelionė "Marių istorijos" kiekvienam keleiviui suteikia galimybę per vieną savaitgalį apsilankyti gražiausiuose Kuršių marių bei Nemuno deltos kampeliuose, iš arti apžiūrėti senuosius švyturius, išgirsti gidų istorijas apie Pamario kraštą ir vietinių žmonių gyvenimą, paragauti tradicinių patiekalų ir gėrimų. 

  Savaitgalio kelionės, kurias rengia "Maži laivai", vyks liepos 1-2 dienomis, liepos 8-9 dienomis, liepos 15-16 dienomis ir liepos 22-23 dienomis.

  Kelionės kaina vienam žmogui apsieis 150 eurų. Į kainą įskaičiuota: kelionė laivu su įgula, užkandžiai laive pirmą ir antrą kelionės dieną, vakarinė programa ir pirtis Mingėje, nakvynė, vakarienė ir pusryčiai sodybose "Mingė 2" ir "Mingė 3", trys ekskursijos pasirinktinai (Paukščių stebėjimas anksti ryte, Ventės ragas, Uostadvario muziejus, Žvejo muziejus, Rūkytos žuvies degustacija ir edukacija, Laivadirbio edukacija, Žolininkų edukacija su arbatų degustacija, Kalvio paskaita ir edukacija), pietūs Rusnėje ir gido paslaugos.

  Тур выходного дня Морские истории
  Kelionė laivu

  Galima visą laivą rezervuoti vien savo kolegų, draugų ar šeimos kompanijai. Laivas "Simona" gali priimti 12 keleivių, o "Knubb II" — 8 keleivius.

  Kelionės aprašymas

  "Marių istorijų" kelionė prasideda ankstyvą šeštadienio rytą Klaipėdos senamiestyje. Keleiviai susėda į laivus, Danės upe pajuda link uosto akvatorijos. Plaukia pro Smiltynę, o priplaukę Kiaulės nugarą apžiūri įspūdingą dujų terminalą "Independence". Praplaukę Alksnynę ir Budnio ragą, pasiekia Juodkrantę, kurioje išlipa valandos pasivaikščiojimui, aplanko Juodkrantės švyturį ir tęsia kelionę toliau.

  Юодкрантский маяк
  Juodkrantės švyturys

  Praplaukia Mirusias kopas, Pervalkos švyturį, Preilos krantus, Bulvikio ragą, o prisišvartavę Nidoje, turi porą valandų laisvo laiko pietums, pasivaikščiojimui ar net greitam išsimaudymui Baltijos jūroje.

  Po apsilankymo Nidoje, kerta Kuršių marių vandenis palei sieną su Kaliningradu ir vėlai vakare pasiekia Mingės kaimą, kur vyksta svečių ir laivo sutiktuvės lietuvninkų kalba, vakarienei patiekiamas ant laužo virtas tradicinis šiupinys ir labiausiai šių kraštų gyventojų mėgstamas porterio alus.

  Po vakarienės vyksta senovinių alkoholinių gėrimų (punšo ir meškinio) degustacija, žaidžiami žaidimai, o desertui patiekiama tradicinė kafija su pyragu. O po vakarinės programos dar laukia pirtis ir ramus poilsis Mingės kaimo turizmo sodyboje.

  Antros dienos rytą, po pusryčių toje pačioje sodyboje, kartu su vietiniu gidu sausumos transportu kelionės dalyviai vyksta į Ventės rago švyturį bei paukščių žiedavimo stotį.

  Тур выходного дня Морские истории
  Laivas kelionei

  Po šios ekskursijos, sugrįžę į laivą, plaukia link Uostadvario, kuriame lanko Uostadvario vandens kėlimo stotį, muziejų ir švyturį, o iš ten sausumos transportu keliauja po visą Rusnės salą, kurioje lanko šios salos įžymybes, eina į ekskursiją Žvejo muziejuje, o pietums valgo tradicinę žuvienę. 

  Po ekskursijos keleiviai grįžta į Uostadvarį, išplaukia į Klaipėdą ir vėlai vakare pasiekia Klaipėdos senamiestį.

  Dar šia tema

  Kas užšifruota Neringos vėtrungėse
  Buriavimo entuziastams: šiemet Neringoje vyks dar daugiau buriavimo renginių
  Tegai:
  poilsis, savaitgalio kelionė, vasara, Marių istorijos, Juodkrantė, Kuršių nerija, Nida

  Svarbiausios temos