15:38 2019 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1144
 • RUB71.3066
  Motociklininkai, archyvinė nuotrauka

  Kaune 2018-aisiais vyks Pasaulinis Mototurizmo renginys FIM Rally

  © Sputnik / Илья Питалев
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (220)
  39912

  Kasmetinis mototurizmo renginys, kuris kiekvienais metais vyksta vis kitoje pasaulio šalyje ir kuriame dalyvauja iki 1,5 tūkstančio motociklininkų iš įvairių pasaulio šalių, 2018 metais bus rengiamas Kaune

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. 2018 metų liepos 25-27 dienomis Kauno mieste vyks 73-čiasis Pasaulinis Mototurizmo renginys "FIM Rally — 2018", praneša Kauno savivaldybė. 

  Šį renginį į Kauno miestą atveža Lietuvos Motociklų sporto federacija, kuri 2018 metais minės ir savo veiklos Lietuvoje šimtmetį.

  Balandžio pradžioje į Kauno miestą atvyko FIM (pasaulio motociklų federacijos) komisijos atstovai Franz Pintarich, Niels Hansen ir Stjepko Varga, kurie inspektavo renginio vietą ir įvertino Lietuvos organizacinės grupės galimybes surengti šį renginį Kauno mieste.

  Balandžio 3 dieną FIM komisijos atstovai ir Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentas Virginijus Visockis ir generalinė sekretorė Ingrida Visockienė dalyvavo susitikime Kauno miesto savivaldybėje su Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, vicemeru Povilu Mačiuliu, administracijos direktoriumi Gintaru Petrausku, tarybos nariu Andriumi Palioniu, sporto skyriaus vedėju Mindaugu Šivicku. Susitikime dalyvavo ir Kauno miesto viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas.

  Pasaulinis FIM Rally yra kasmetinis mototurizmo renginys, kuris kiekvienais metais vyksta vis kitoje pasaulio šalyje. Šio renginio metu į šalį, kuriai suteikiamos organizatoriaus teisės, atvyksta nuo 1 000 iki 1 500 motociklininkų iš įvairių pasaulio šalių.

  Mototuristai važiuoja motociklais po keletą tūkstančių kilometrų, kad  galėtų susitikti su senais draugais iš kitų šalių, mėgautis šalies organizatorės gamtovaizdžiu ir susipažinti su lankomos šalies tradicijomis.Taip siekiama skatinti tarptautinį turizmą ir suteikti galimybę važiuotojams susipažinti su vis kita šalimi ir jos kultūra.

  Kiekvienas FIM Rally dalyvis atvykdamas renka taškus už pravažiuotus kilometrus, taip pat sumuojamas dalyvautų ralių skaičius. Galiausiai dalyviai yra apdovanojami įvairiais prizais, specialiais FIM Rally trofėjais. 

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (220)

  Dar šia tema

  Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena
  Nuo balandžio 1-osios vairuotojai galės važiuoti didesniu greičiu
  Aplink pasaulį per dviejus metus: motociklininkų pora išvyko į kelionę
  Tegai:
  motociklininkai, Pasaulinis Mototurizmo renginys, FIM Rally - 2018, Kaunas

  Svarbiausios temos