21:16 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Balandžio 24-30 dienomis visuose Lietuvos miestuose vyks Nacionalinė bibliotekų savaitė

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Balandžio 24-30 dienomis prasideda kasmetinė, jau 17-oji, Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema — biblioteka, skelbia Lietuvos bibliotekininkų draugija.

  Bibliotekų savaitė prasidės nuo parėjusių metų geriausių bibliotekininkų apdovanojimų. Pirmadienį Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteiks apdovanojimus Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Laureatams bus skirtos Kultūros ministerijos premijos.

  Savaitės metu bibliotekos kvies savo lankytojus, bendruomenės narius, partnerius ir rėmėjus dalintis nuomonėmis ir idėjomis, kokios bibliotekos šiandien jiems reikia, kokia ji galėtų būti bei kaip kiekvienas galėtų prisidėti ir kurti šiuolaikinę biblioteką kartu. Kiekvieno nuomonė yra svarbi ir gali tapti įkvėpimu bibliotekoms keistis ir keisti.

  Visose Lietuvos bibliotekose vyks bendruomenių renginiai, susitikimai su rašytojais, leidėjais, politikais, žiniasklaidos atstovais — siūlysime begalę progų drauge diskutuoti ar tiesiog pajusti bibliotekų vaidmenį, svarbą ir ateitį.

  Organizatoriai drąsina į bibliotekas grįžti ir skolininkus — visą savaitę, pavėluotai grąžinus knygas, nereikės mokėti delspinigių.

  Dar šia tema

  Mažvydo "Katekizmą" galima pamatyti Vilniaus universiteto bibliotekoje
  Stiprios bibliotekos — stipri visuomenė: baigiasi Bibliotekų metai
  Po aštuonerių metų pertraukos bus atidaryta Mažvydo biblioteka
  Tegai:
  renginiai, biblioteka, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuva

  Svarbiausios temos