23:43 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  21

  Šiemet Joninių savaitgalį Nidoje vyksiančio tradicinio folkloro festivalio "Tek saulužė ant maračių" organizatoriai kviečia susituokti pagal senuosius Mažosios Lietuvos papročius ir skelbia poros atranką

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Vien muzikinėmis veiklomis tradiciškai nežadantis apsiriboti masiškiausias festivalis Neringoje, šiemet ypatingai kviečia pasidžiaugti veiklomis, susijusiomis su pagrindine 19-ojo festivalio "Tek saulužė ant maračių" tema —vestuvėmis, praneša Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras "Agila".

  Kaip ir kasmet, tris dienas į Neringą svečius vilios ir mūsų šalyje bei visoje Europoje žinomi šiuolaikinės folk muzikos ir iš kitų žanrų kūrinių žinomos garsiausios Lietuvos grupės.

  Kartu su neringiškiais ir šventės svečiais Joninių išvakarėse išrinktoji jaunųjų porą bus palydėta į santuokinį gyvenimą, o kitą dieną visi kartu dalyvaus vestuvėse, kurias žadama atšvęsti ir atšokti pagal visus tradicinius XIX amžiaus Mažosios Lietuvos papročius.

  Šią svarbiausią gyvenimo šventę festivalio organizatoriai žada padovanoti tiems įsimylėjėliams, kurie pasirengę sujungti savo širdis ir sielas gražiausioje vestuvių šventėje Kuršių nerijoje šių metų birželio 24 dieną.

  Iki gegužės 31 dienos yra skelbiama poros atranka, o jeigu pažįstate porą, kuri yra pasirengusi susituokti šią vasarą ir nori patikėti savo šventę surengti neringiškiams, pasidalinkite šia žinia su jais.

  Norintys dalyvauti jaunųjų atrankoje kviečiami užpildyti anketą čia.

  Dar šia tema

  Neringoje vyrai ir moterys galės degintis atskirai
  Paskutinį balandžio savaitgalį Neringoje vyks "Žiobrinių" šventė
  Konkursas: naujos nendrinės skulptūros Gintaro įlankai Juodkrantėje
  Kas užšifruota Neringos vėtrungėse
  Tegai:
  senieji papročiai, susituokti, Tek saulužė ant maračių, Joninės, Nida, Neringa

  Svarbiausios temos