15:32 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  75

  Šį savaitgalį sostinėje bus gausu renginių ir sielai, ir kūnui: vyks veganų festivalis, mados ir dizaino festivalis, be to, bus organizuojami renginiai visai šeimai ir šunų mylėtojams

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Kūrybingus žmones galbūt sudomins atviras dizaino ir mados festivalis, kviečiantis savaitgalį praleisti laiką su kūrėjais, dizaineriais bei bendraminčiais; mėgautis veganiškais patiekalais kvies Vegfest LT vasaros festivalis, be to, Vilniuje pasirodys "Cirque du Soleil".

  "Cirque du Soleil"

  Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio daugiau kaip 50-ties aktorių ir muzikantų trupė "Cirque du Soleil" Vilniaus "Siemens" arenoje šalies gyventojams rodys spektaklį "Varekai".

  "Cirque du Soleil" — vienas iš nedaugelio pasaulio šou, sugebantis pasirodymų metu pašalinti ribą tarp realybės ir magijos.

  Цирк Дю Солей
  © AFP 2020 / LEON NEAL
  "Cirque du Soleil" pasirodymas

  Dizaino ir mados festivalis

  Birželio 10-11 dienomis pirmą kartą organizuojamas mados ir dizaino festivalis "DI‘FEST", kuris vilniečius ir miesto svečius kvies susipažinti su daugiau nei 150 kūrėjų bei dizainerių.
  "DI'FEST" — tai dizaino ir mados festivalis, pristatantis Lietuvos kūrėjus, menininkus ir dizainerius Vilniaus širdyje — Gedimino prospekte (nuo Novotelio viešbučio iki Odminių gatvės).  

  Tai didžiausias atviras dizaino festivalis Lietuvoje, kuris suburs įdomiausius ir perspektyviausius kūrėjus bei dizainerius.

  Lietuvos kūrėjai ir dizaineriai drabužių bei aksesuarų kolekcijas pristatys atvirame gatvės podiume, kuris visas dvi dienas kvies susipažinti su jaunais, perspektyviais ir gerai žinomais dizaineriais.

  Vegfest LT vasaros festivalis

  Šeštadienį, birželio 10 dieną, 10:00 val., Prekybos centre VCUP prasidės trečiasis Vegfest LT ciklo renginys ir pirmasis atvirame ore. "Kaip įprasta, veiks veganiškų prekių mugė — joje šįkart dalyvaus beveik 100 dalyvių — dvigubai daugiau nei pirmojoje!" — džiaugiasi festivalio organizatoriai. 

  Lankytojai galės paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, paragauti įvairių mėsos ir pieno produktų pakaitalų, įsigyti ekologiškų prekių, kosmetikos, literatūros apie sveiką gyvenseną ir augalinę mitybą, virtuvės įrangos, papuošalų, aksesuarų, veganų atributikos, prekių vaikams.

  Labdaros renginys "Vasaros startas"

  Šeštadienį, birželio 10 dieną, nuo 12:00 val. iki 17:00 val., "Dogspotas" ir suplotasnukių gelbėtojai kviečia visus gyvūnų mylėtojus bei augintinius vasarą pradėti puikiame ir nuotaikingame labdaros renginyje "Vasaros startas".

  Gyvūnams skirtas renginys vyks pačiame Vilniaus centre, Mokytojų namų kiemelyje (Vasaros terasos zonoj).

  "Ši kartą sakome — pramogos, pramogos ir dar kartą pramogos! Dauguma jų bus pritaikytos ir subalansuotos tiek šeimininkams, tiek jų mylimiems keturkojams. Rengsime visų pamėgtąją Pagundų trasą, augintiniams bus įrengta speciali "poilsio zona", kurioje jie pasijaus kaip per tikras atostogas, vyks loterija, renginio svečiai siūlys paraugti skanaus maisto, atsigaivinti pieno kokteiliais, limonadu", — įdomybes vardija organizatoriai.

  Viso renginio metu vyks prekyba rankdarbiais, kuriuos renginio lankytojai galės ir patys pasidaryti. Taip pat, bus galima savo augintinį pakviesti pasidaryti manikiūrą.

  Renginyje dalyvaus ir visas būrys DogSpoto draugų: "DogPunk", "Yzipet", "Woof Cake", "Rudis", kurie ne tik siūlys įsigyti savo produkcijos, bet ir dalinsis gera nuotaika.

  Собака в одежде
  Pasivaikščiojimas su šunimi

  Šeimų šventė Naujojoje Vilnioje

  Sekmadienį, birželio 11 dieną, Naujosios Vilnios kultūros centro pievelėje vyks Šeimų šventė, kurią organizuoja Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė.

  Tikimasi, kad pirmą kartą organizuojama šventė sukurs ilgalaikę tradiciją bendruomenės nariams kartu leisti laiką ir pramogauti su visa šeima, didins gyventojų užimtumą ir kurs stipresnę pilietinę bendruomenę.

  Šventės metu bus gausu veiklos vaikams: piešinių konkursas, žaidimai su Šaulių sąjunga, futbolo klubo "Granitas" organizuojamas kamuolio spardymo turnyras, pasakų sekimas mažiesiems ir šeimos centro "Kartu saldu" rengiamos kūrybinės dirbtuvės.

  Lankytojų taip pat lauks Lietuvos kariuomenės ekspozicija ir kariuomenės orkestro pasirodymas, policijos kinologo programa ir mobiliosios kuopos ekspozicija, gaisrinės pasirodymas ir gaisrininkų organizuojamos rungtys ir turnyrai visai šeimai. Šventę vainikuos gyvo garso Andriaus Rimiškio koncertas.

  Organizatoriai kviečia šeimas, draugus ir visus gyventojus atvykti į šventę, atsinešti užtiesalų bei užkandžių, iškylauti ant žolės. Dalyvavimas Šeimų šventėje yra nemokamas, o joje laukiami ne tik Naujosios Vilnios gyventojai, bet ir visi vilniečiai bei miesto svečiai.

  Семья на отдыхе
  Šeima ilsisi

  Dar šia tema

  Vilniečiai kviečiami į naująjį virtualųjį muziejų
  Trakų pilyje pirmąkart surengta paroda "Šv. Florijonas – ugniagesių globėjas"
  Tegai:
  savaitgalio renginiai, afiša, Šeimų šventė, Vasaros startas, DI‘FEST, Vegfest LT vasaros festivalis, Cirque du Soleil, Vilnius

  Svarbiausios temos