20:45 2020 Vasario 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Vienam vakarui Savičiaus gatvelė virs karščiausia ir ryškiausia Vilniaus miesto gatve — BURNING STREET

  VILNIUS, rugpjūčio 4 Sputnik. Dalis Art'erijos — Savičiaus gatvė — savaitgaliams iškovojo laisvę nuo automobilių, todėl šiandien, rugpjūčio 4 dieną, čia vyksiančio "BURNING MAN PRE-PARTY" renginio organizatoriai siūlo šią progą atšvęsti karštai. 

  "Burning man, arba Degantis žmogus — tikriausiai vienas įdomiausių ir įspūdingiausių festivalių pasaulyje. Jame su savo meno instaliacija šiemet dalyvaus ir lietuvių komanda, kuri Savičiaus gatvėje pristatys savo projektą ir padės užkurti fiestą! Taigi renginyje laukiamos visos degančios sielos",- kviečia organizatoriai savo Facebook paskyroje.

  Vilniaus Savičiaus gatvėje bus pristatytas lietuvaičių projektas "Dance For The Dawn". Ši instaliacija viena iš septynių, Nevados dykumoje atstovausiančių Europą ir vienas iš 70 darbų, kuriuos finansuoti pasirinko patys "Burning Man" organizatoriai.

  Renginio metu lankytojų lauks įspūdingi kostiumai, specialus degantis Savičiaus gatvės barų meniu, bučinių bei foto būdelės ir daug kitų įvykių nublokšiančių jus į Juodosios Uolos Miestą Nevados dykumoje.

  Renginys prasidės 19:00 ir baigsis 22:00.

  Dar šia tema

  Vilnius tapo "Romantiškosios Europos" dalimi
  Vilniuje įrengtos trys grilio zonos viešam naudojimui
  Vasara mieste: kuo užimti vaiką Vilniuje
  Tegai:
  Dance For The Dawn, BURNING MAN PRE-PARTY, Burning Man, Vilnius

  Svarbiausios temos