19:51 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Gatvės šokių studija SKILLZ, archyvinė nuotrauka

  Judėk vasaros ritmu: Vilniuje rengiami nemokami šokių kursai

  © Photo: Gatvės šokių studija “SKILLZ”
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  9310

  Pradėti šokti bet kokio amžiaus žmonėms šią vasarą žada padėti gatvės šokių studija "Skillz", kuri rengs intensyvius Hip-hop, House ir Solo Latino šokių kursus

  VILNIUS, rugpjūčio 12 Sputnik. Gatvės šokių studija "Skillz" rugpjūčio 14-24 dienomis organizuoja nemokamą intensyvių šokių kursą pradedantiesiems "Judėk vasaros ritmu".

  Projekto tikslas: pasitelkiant gatvės šokius ir fizinius pratimus, sudaryti sąlygas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams nemokamai užsiimti sportiška, sveika ir kūrybiška veikla, skatinant vaikų, jaunimo, ir suaugusiųjų žmonių fizinį aktyvumą, užimtumą. 

  "Visuomet norėjai pradėti šokti, bet buvo nedrąsu? Neaišku ar pavyks, ar patiks? Tai tavo šansas ateiti, "paragauti" ir nuspręsti! Treniruotės visiškai nemokamos, o rinktis galėsi net iš kelių stilių (o gal visus?)!" — kviečia organizatoriai savo Facebook paskyroje.

  Treniruotės vyks rugpjūčio 14-24 dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio kasdien) adresu Basanavičiaus gatvė 7 (2 aukštas): 18:00-19:00 Hip-hop, 19:00-20:00 House, 20:00-21:00 Solo Latino.

  Facebook paskyroje organizatoriai pasidalino nuotakingu vaizdo įrašu, kuriame su treneriu Dainiumi nuostabiai juda damos, užbaigusios intensyvius Solo Latino kursus.

  Be to, galima pažiūrėti vaizdo įrašą, kaip atrodo House stiliaus treniruotės pas Guodą.

  Pamokos skirtos pradedantiesiems lankytojams, amžius neribojamas.

  Organizatoriai, siekdami užtikrinti komfortabilią ir kokybišką neperpildytų treniruočių eigą, ragina iš anksto registruotis internetu į kiekvieną treniruotę atskirai.

  Daugiau informacijos apie treniruotes ir "Skillz" veiklą galima rasti jų interneto svetainėje.

  Dar šia tema

  Savaitė pilna šokių, dainų, muzikos ir pasaulio skonių: festivalis "Baltica"
  Britų mokslininkai išaiškino patraukliausią moterišką šokį
  100 metų — ne priežastis nešokti
  Tegai:
  Solo Latino, House, Hip-hop, nemokami šokių kursai, šokiai, Skillz, Judėk vasaros ritmu, Vilnius

  Svarbiausios temos