05:58 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  34

  Lietuvių laukia muzikos ir vandens spektaklis, kurį gyvai kuria penki dideliuose akvariumuose patalpinti muzikantai

  VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Lapkričio 5 dieną Nacionaliniame dramos teatre vyks vienintelis Baltijos šalyse povandeninis muzikinis spektaklis "AquaSonic", praneša vilniausfestivaliai.lt.

  Unikalaus muzikos spektaklio "Aquasonic" metu pripažinimą pelniusi tarptautinė komanda kviečia publiką į ypatingą kelionę po dar nepažintą meninę teritoriją.

  Penki atlikėjai, pasinėrę į vandens talpyklas, muzikuoja specialiai pagamintais instrumentais ir net dainuoja.

  Pribloškiantis kūrinys atskleidžia aistringą ir net kiek pamišusiai atradėjišką šios muzikos autorių ir atlikėjų mąstyseną, kurios variklis — "Between Music" pasivadinęs tandemas iš Danijos: kompozitorė ir atlikėja Laila Skovmand bei prodiuseris Robertas Karlssonas.

  Anot kūrinio autorių, prireikė beveik 10 metų nuo pirminės kūrinio idėjos iki pirmojo pasirodymo — oficialios premjeros.

  "AquaSonic" — tai ne tik stulbinamai kitoks, nekasdieniškas garsų pasaulis, bet ir prikaustantys dėmesį vizualiniai sprendimai.

  Ilgus metus ruošiamo projekto pasaulinė premjera įvyko 2016-aisiais Roterdamo "Operadagen" festivalyje Nyderlanduose, kur visi trys pasirodymai buvo anšlaginiai — kūrinys pelnė fantastiškus įvertinimus bei išskirtinį susidomėjimą visame pasaulyje.

  Bilietus į "AquaSonic" pasirodymą Lietuvoje galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  Tegai:
  koncertas, Vilnius

  Svarbiausios temos