21:07 2019 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1053
 • RUB70.9405
  Loftas Fest, archyvinė nuotrauka

  Vilnių sudrebins kvapą gniaužiantis festivalis "Loftas Fest"

  © Photo: Facebook/Loftas Fest
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  48 0 0

  Muzikos ir menų festivalio lankytojų lauks dvi dienos pramogų, kurių metu penkiose scenose pasirodys Lietuvos ir užsienio muzikantai, vyks meno performansai, mados mugė ir kiti renginiai

  VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Jau šeštus metus iš eilės, menų fabrikas "Loftas" rudenį pasitiks kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį "Loftas Fest".

  Šiemet festivalis, kviečiantis šūkiu, kad miestas turi akis ir ausis, kai "Loftas" atveria duris, vyks rugsėjo 8-9 dienomis.

  "Festivalio gerbėjai jau gali ruoštis plačiau atverti akis ir ištempti ausis — jų lauks net dvi dienos pramogų, penkios muzikos scenos, kvapą gniaužiantys meno performansai ir spektakliai, Lietuvos ir užsienio meno kūrinių parodos po atviru dangumi ir net naktinė mados mugė bei kino teatras", — pasakoja organizatoriai savo Facebook paskyroje.

  Festivalis bus padalintas į dvi zonas — mokamą ir nemokamą. Pastaroji apims kone visą festivalio teritoriją.

  Nemokamai festivalio lankytojai galės mėgautis trejomis muzikos scenomis, kuriose pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikantų, "Open Gallery" parodomis po atviru dangumi, meno performansais, naktine mados muge ir kino teatru. Be tot, nemokamoje zonoje įsikurs didžiulė gatvės maisto bei barų alėja.

  Mokama bus vienintelė festivalio zona — tai vidinė "Lofto" scena, kurioje pasirodys pagrindiniai šių metų "Loftas Fest" atlikėjai.

  Daugiau informacijos apie renginius rasti, o taip pat bilietus įsigyti galima organizatorių internetinėje svetainėje. Bilietai kainuoja nuo 13 eurų.

  Dar šia tema

  Fejerverkų festivalis "Rostech"
  Pasitik rudenį su šurmuliu: Vilniuje alsuos festivalis "Sostinės dienos"
  Baltijos šalių būgnininkų sąskrydis Latvijoje
  Tegai:
  meno performansai, pramogos, festivalis, Loftas Fest, Vilnius

  Svarbiausios temos