15:17 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (177)
  57

  Ekskursija po gražiausiai pasipuošusias Vilniaus senamiesčio aikštes, gatvėles ir kiemelius padės artimiau susipažinti su šventų Kalėdų tradicijos istorija

  VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Lietuvos sostinėje gruodžio 2 dieną rengiama speciali kalėdinė ekskursija, subalansuota vaikams ir visai šeimai.

  Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais.

  "Susipažinsime su Šventų Kalėdų tradicijos istorija, kokios buvo senovinės eglutės bei kaip jas puošė mūsų senoliai, sužinosime, kokie patiekalai garuodavo ant šventinio didikų stalo, kaip įvairios Vilniaus tautos pasitinka Šventas Kalėdas ir dar daug kitų įdomybių. Laukia burtai, žaidimai, pažintis su senovinėmis kalėdinėmis atvirutėmis ir žaisliukais", — pasidalino organizatoriai renginio Facebook paskyroje.

  Visus norinčius dalyvauti ekskursijoje organizatoriai lauks 2017 metų gruodžio 2 dieną 14:00 prie Karaliaus Mindaugo skulptūros (priešais Lietuvos nacionalinį muziejų). Ekskursija tęsis 1,5 valandos.

  Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bilietus būtina įsigyti iš anksto internetiniame gatvės gyvos kioskelyje. Bilietų kaina 4,5 euro.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Dar šia tema

  Žiemos švenčių metu Vilniuje šurmulios du Kalėdų miesteliai
  Tegai:
  ekskursija, Senamiestis, Kalėdinė ekskursija, Kalėdos, Vilnius

  Svarbiausios temos