22:57 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Varlė, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje gruodžio pradžioje vyks tarptautinis animacinių filmų festivalis

  © © Фото: pixabay.com
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (56)
  1610

  Pasinerti į nuotaikingą animacijos pasaulį ir vaikus, ir suagusius kviečia festivalis "Tindirindis 2017"

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Tarptautinis animacinių filmų festivalis "Tindirindis" kviečia Lietuvos žiūrovus įsitikinti, kad ir animacija gali kalbėti apie rimtus dalykus ir nagrinėti opias problemas.

  Šiemet festivalis vyks jau 15-ąjį kartą. Jo tikslas — kuo plačiau pristatyti pasaulinę animaciją, atskleisti plačias animacinio kino galimybes, jo įvairovę, perspektyvas.

  "Tindirindis" pristato garsių pasaulio režisierių, debiutantų, studentų kūrinius. Nemažai šių filmų pelnę įvairių tarptautinių festivalių nominacijas ir prizus.

  "Visus, besidominčius animacija ir atėjusius pasmalsauti, džiuginsime skirtingomis geriausių nekomercinės animacijos kūrinių iš viso pasaulio programomis", — žada organizatoriai festivalio Facebook paskyroje.

  Festivalio metu bus pristatytos tokios animacinės programos, kaip "Kalėdinis Tindirindis", "Pasakų pasaulis", "Rimtai ir juokais", "Istorijos mažyliams", "Juoko vitaminai", "Vaizdų muzika", "Siurrealistinis pasaulis", "Toks gyvenimas", "Suaugusių žaidimai" (16+), "Kitoks gyvenimas" ir kitos.

  Nepraleisti progos pasinerti į nuotaikingą animacijos pasaulį tiek maži, tiek didelikviečiami į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (56)
  Tegai:
  tarptautinis animacinių filmų festivalis, kinas, Tindirindis 2017, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos