19:50 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Vilniaus gyventojai ir svečiai kviečiami nesėdėti namuose nes šį savaitgalį mieste vyksta daug linksmų Kalėdinių renginių

  VILNIUS, gruodžio 8 — Sputnik. Kalėdų stebuklas atkeliauja į Vilnių atpūsdamas šventinę nuotaiką ir norą šia nuotaika pasidalinti su pačiais artimiausiais. Tad išskubėję į šurmuliuojančias gatves, nusifotografuokit prie eglutės ir pasigrožėkit senamiestį apvijusiais papuošimais, užsukit į Kalėdų miestelį pasivaišinti kalėdiniais gardumynais bei karštu vynu – šventiniai renginiai trūks iki sausio 7 dienos.

  Etmonų Kalėdinė mugė

  Etmonų Kalėdinė mugė — jauki dovanų fiesta be streso. Šį savaitgalį visai arti senamiesčio širdies, dvi dienas lankytojų lauks dizaineriai, kūrėjai ir gurmaniškų skonių atstovai. Mugė vyks Arklių g. 6/ Etmonų g. 3 gruodžio 8-9 dienomis.

  Ką aš be jos daryčiau 🙃#geriausiapadėjėja #etmonukaledinemuge #Draugė #bordercollie #bordercollielovers

  Публикация от Monika (@meskakaraliene) Дек 7 2017 в 5:05 PST

  Didžioji Kalėdinė mugė

  Vilniaus Kalėdinė mugė – koncentruotas kalėdinės tematikos renginys, siūlysiantis plačiausią pasiruošimo asortimentą didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu. Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto ir gėrimų pasirinkimas, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminiai, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla – kategoriškai suskirtytos zonos padės rasti kiekvienam lankytojui aktualias prekes.

  Renginio žinutė – kalėdinio laikotarpio bendrystės ir artumo jausmas, tradicijų puoselėjimas, skatinimas besiruošiant šventes pasitikti su artimaisiais, gerumu pasidalinti su aplinkiniais. Išskirtinai organizuojamos kalėdinės tematikos pramogos: Kalėdų senelio pasirodymas, vaikų užimtumo veiklos, kalėdų paštas ir t.t.

  Mugė vyks Litexpo rūmuose gruodžio 9 dieną.

  Открытие Рождественских ярмарок в Праге
  © Sputnik / Алексей Витвицкий
  Kalėdinė mugė

  Vaikų Kalėdų sala

  Vaikams ir jaunimui skirtas pirmas Lietuvoje literatūros ir stebuklingų istorijų festivalis, pripildytas interaktyvaus kultūrinio ir edukacinio veiksmo, pažinčių su knygų kūrėjais, šventinės nuotaikos. Čia galėsite įsigyti naujausių ir pamėgtų knygų vaikams, paaugliams ir jaunimui, sudalyvauti nemokamuose renginiuose, pasisemti kalėdinių dovanų idėjų, susitikti su originalių lietuviškų knygų autoriais ir gauti autografų.

  Pernykštė Kalėdų eglė Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алиса Бабицкая

  Renginys vyks Mokytojų namuose gruodžio 9 dieną.

  Žiemos mugė "Kalėdos Sapiegų parke"

  Mugėje savo gaminamus daiktus pristatys Antakalnio ir kiti kūrėjai, antrus metus iš eilės veiks ir speciali vaikų mugė. Miestiečius kviesime pajusti kalėdinę Sapiegų parko dvasią ir iš arčiau susipažinti su kūrėjais bei įsigyti jų darbų. Miesto Laboratorijos patalpose veiks kavinė, kur pasiūlysime ne tik išgerti puodelį žolelių arbatos ar kavos, bet ir pasivaišinti pietumis.

  Antakalnio seniūnijos patalpose veiks kultūrinė programa, kurią pristatys Žalianamis – atviras jaunimo centras.

  Vienos dienos mugė vyks gruodžio 9 dieną, šeštadienį, 12:00-18:00, Sapiegų parke ir Miesto Laboratorijos patalpose.

  Magiškas Hario Poterio ir Spragtuko Pasaulis

  Šį savaitgalį visi knygų ir filmų apie Harį Poterį gerbėjai galės nukeliauti į magijos pasaulį muzikos garsais. Specialiai šiam projektui suburtas styginių kolektyvas, vadovaujamas dirigento Karolio Variakojo, atliks kūrinius iš Hario Poterio filmų garso takelio. Skambės Hogvartso himnas, kvidičo motyvai, Poterio valsas ir daugelis kitų stebuklingų melodijų. Renginys vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje gruodžio 10 dieną.

  Na, o kitas šio koncerto veikėjas — ne mažiau gerbėjų visame pasaulyje turintis užburtasis princas Spragtukas ir jo istoriją pasakojanti kerinti Piotro Čaikovskios muzika.

  Hario Poterio ir Spragtuko Pasaulis
  © Photo : Bilietai.lt
  Hario Poterio ir Spragtuko Pasaulis

  Dar šia tema

  Gražiausios Kalėdų-2017 eglutės Europoje
  Belaukiant Kalėdų – nemokami kino vakarai Vilniuje
  Vilniaus Kalėdų eglė ir vėl traukia Europos dėmesį
  Tegai:
  afiša, Kalėdos, Vilnius

  Svarbiausios temos