21:54 2018 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.8850
  Užgavėnės Rumšiškėse, archyvinė nuotrauka

  Rumšiškėse tradiciškai vyks Žiemos palydų šventė

  © Фото: www.llbm.lt
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  104 0 0

  Linksmai ir triukšmingai atsisveikinti su žiemą visi norintieji kviečiami į Užgavėnių sostinę — Lietuvos liaudies buities muziejų

  VILNIUS, sausio 10 — Sputnik. Lietuvos liaudies buities muziejus vasario 10 dieną, šeštadienį, kviečia kartu švęsti Užgavėnes.

  "Triukšmingai šoksim, trypsim su ansambliais ir kapelomis. Kad būtų geri metai — sočiai prisivalgysim: skaniais blynais pavaišinsim, o už žaidimus ir prizų įteikti nepamiršim! Įminus mįslę "Šiupinyne" — gardžią košę kirsim", — rašo organizatoriai muziejaus tinklalapyje.

  Be to, šventės lankytojų lauks daug linksmybių, pramogų, žaidimų, šokių ir dainų.

  Масленица в Румшишкес
  Užgavėnės Rumšiškėse

  Šventiniai renginiai prasidės 12:00 (Lietuvos liaudies buities muziejus, Lekavičiaus gatvė 2, Rumšiškės).

  Bilietai suaugusiems kainuoja 4 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams — 2 eurus. Iki vasario 9 dienos galima įsigyti išankstinius bilietus. Renginio dieną bilietai brangs: suaugusiems kainuos 5 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams — 3 eurus.

  Nemokamai į renginį įleidžiami ikimokyklinio amžiaus vaikai, vaikų globos namų auklėtiniai, asmenys, kuriems nustatytas 0-25% ir 30-55% darbingumo lygis, asmuo, lydintis vieną neįgalųjį lankytoją, kuriam nustatytas 0-25% darbingumo lygis, asmenys, kuriems sukako 80 metų ir vyresni. Nuolaidos ir lengvatos taikomos lankytojui pateikus jo priklausymą nurodytoms asmenų grupėms įrodantį pažymėjimą ar įstaigos vadovo sąrašą.

  Dar šia tema

  Užgavėnės: atsisveikinimas su žiema ir Gavėnios pradžia
  Tegai:
  Žiemos palydų šventė, šventė, Užgavėnės, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos