20:39 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Stintų šventės metu šurmuliuos tautodailininkų bei kulinarinio paveldo meistrų kermošius, vyks Lietuvos žuvies barbekiu čempionatas, skambės muzika, bus rengiamos atrakcijos vaikams bei žvejų rungtys suaugusiesiems

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Palangoje šeštadienį, vasario 17 dieną, vyks Stintų šventė, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Kaip ir kasmet, stinta pakvips visa populiarioji Jono Basanavičiaus gatvė — čia, tiesiog lauke, smalsuolių akivaizdoje, bus verdama bei kepama stinta, bus galima įsigyti ir šviežios, rūkytos ar marinuotos šios šventės "kaltininkės".

  Nestigs Stintų šventėje ne tik žuvies, bet ir atrakcijų: Vytauto ir Basanavičiaus gatvėje šurmuliuos tautodailininkų bei kulinarinio paveldo meistrų kermošius, Jūratės ir Kastyčio skvere savo išmonę demonstruos geriausi grilio meistrai ­- vyks Lietuvos žuvies barbekiu čempionatas.

  Basanavičiaus gatvėje bei Jūratės ir Kastyčio skvere skambės muzika, bus rengiamos atrakcijos vaikams bei žvejų rungtys suaugusiems.

  O pradės Stintų šventę tradicinės stintų meškeriojimo varžybos nuo jūros tilto, kuriose dalyvauti gali visi norintieji, jei tik suburs dviejų žmonių komandą, pasirūpins tinkamomis meškerėmis bei užsiregistruos.

  Stintų meškeriojimo varžybos Mero taurei laimėti

  Kaip ir kasmet varžybos — komandinės (komandą sudaro du asmenys). Komanda žvejoja su dviem meškerėmis iki penkių kabliukų sistemėle (atsarginių meškerių skaičius neribojamas), masalą žvejai pasirenka savo nuožiūra. Varžybų startinio mokesčio nėra.

  Registracijai internetu rašoma: komandos pavadinimas, komandos narių vardai, pavardės, amžius, miestas iš kur atvykstate. Registracijos duomenis siųsti el. paštu: stintumeskeriojimovarzybos@gmail.com.

  Stintų šventė Palangoje
  Stintų šventė Palangoje

  Po duomenų išsiuntimo paros laikotarpyje gausite atsakymą: "Nei žvyno, nei uodegos", ir tai reikš, kad registracija sėkminga, ir esate laukiami vasario 17 dienos nuo 8:00 iki 8:45 prie Palangos tilto, Jūratės ir Kastyčio skvere.

  "Visi žino, jog Palangos tiltas — ne guminis, tad komandų kiekis yra ribotas. Skubėkite registruotis", — perspėja renginio organizatoriai.

  Daugiau informacijos apie varžybas galima rasti Palangos savivaldybės svetainėje.

  Dar šia tema

  Nida ruošiasi Stintapūkio šventei
  Tegai:
  žvejiškos rungtys, atrakcijos vaikams, barbekiu čempionatas, pramogautojai, žvejai, Stintų šventė, Palanga, Lietuva

  Svarbiausios temos