10:30 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Velykos 2018 (17)
  108

  Ekskursijų organizatoriai "Gatvės gyvos" kviečia didelius ir mažus sostinės gyventojus ir svečius sužinoti Velykų paslaptis ir dekoruoti savo margučius specialios Velykinės programos metu

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Bundant pavasariui ir artėjant verbų ir margučių šventėms, Kelionių agentūra "Gatvės gyvos" parengė vaikams ir visai šeimai specialią Velykinę programą: ekskursiją, kurios metu bus atskleistos visos Velykų paslaptys ir  kiaušinių marginimo dirbtuvėles, kur bus supažindinama su senosiomis marginimo tradicijomis.

  "Ekskursijos po senamiestį metu pažinsime lietuviškas bei kitų daugiakultūrio Vilniaus tautų Velykų tradicijas, išgirsime įdomiausias istorijas, kaip mūsų mieste anksčiau buvo švenčiama ši pavasario šventė, sužinosime apie margučių marginimo, verbų pynimo paslaptis. Diskutuosime, žaisime, ragausime!" — kviečia ekskursijos organizatoriai savo interneto svetainėje.

  Velykinę ekskursiją visi norintieji kviečiami pratęsti dirbtuvėlėse, kuriose menininkės-edukatorės supažindins su kiaušinių marginimo tradicijomis ir visi dekoruos savo Velykinį margutį.

  Po dirbtuvėlių dalyviams bus įteikta atmintinė, kuri ilgiau primins apie lietuvių tradicijas ir padės namie ruošiantis gražiausiai pavasario šventei. Dirbtuvės vyks Užupio menų inkubatoriaus Galeroje.

  Ekskursija prasidės kovo 17 dieną 17:00 prie Margučio skulptūros Pylimo gatvėje 43. Visos programos trukmė apie 2,5 valandos.

  Bilietas į ekskursiją ir dirbtuves kainuoja dešimt eurų. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bilietus būtina įsigyti iš anksto "Gatvės gyvos" kioskelyje

  Iniciatyva "Gatvės gyvos" gimė 2015 metų vasarą, kad būtų galimybė pakviesti miesto gyventojus į nemokamas ekskursijas netradiciniais maršrutais, suteikiančiais galimybę pažinti miesto rajonus, erdves už įprasto turistinio tako ribų. Pagrindinis "Gatvės gyvos" tikslas — suteikti galimybę visiems žmonėms kartu tyrinėti ir giliau pažinti savo miestą.

  Temos:
  Velykos 2018 (17)
  Tegai:
  ekskursija, margučiai, kūrybinės dirbtuvės, Velykos, Gatvės gyvos, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos