05:17 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Ieva Zasimauskaitė, archyvinė nuotrauka

  Ieva Zasimauskaitė į Lietuvą sugrįžta jau šiandien

  © Sputnik / Владимир Астапкович
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (26)
  4610

  Lietuvos dainininkė su daina "When We`re Old" "Eurovizijoje" užėmė 12-ąją vietą

  VILNIUS, gegužės 13 — Sputnik. Lietuvos atstovė "Eurovizijoje" Ieva Zasimauskaitė į Lietuvą parskrenda sekmadienį 15:00, praneša LRT RADIJAS.

  "Esu labai laiminga. Keista, kad viskas baigėsi, kad jau skrendam namo. Bet, man atrodo, padarėme viską, ką galėjome. Dabar visi komentarai yra apie tai, kaip susivienijo visa Lietuva, — man tai tikrai nerealu", — sako Zasimauskaitė.

  Nors prieš finalą buvo prognozių, kad Lietuva gali užimti aukštesnę vietą, Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" vadovas Audrius Giržadas sako, kad rezultatas nėra blogas.

  "Manau, Lietuvai — nedidelei šaliai, turinčiai neypatingai daug palaikančiųjų užsienyje, — rezultatas nėra blogas. Juolab, kad aš visada sakau — skaičiuokime tą vietą žiūrėdami ne vien į finalo dalyvių skaičių, o į visų dalyvavusių — 43 — šalių. Buvo ir tokių, kurios nepateko į finalą. Tai čia tik nuo požiūrio priklauso. Jei mes norime amžinai inkšti, būti nepatenkinti ir kažką apie save sakyti blogo, tai visada rasime. Bet jei, kaip ir Ieva minėjo, tiesiog pasidžiaugsime tuo, kas jau pasiekta, tai ir bus puiku", — sakė Giržadas.

  Šių metų konkurso nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta su daina "Toy". Antroje vietoje liko Kipras, trečioje — Austrija. 

  Temos:
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (26)
  Tegai:
  Eurovizija-2018, Ieva Zasimauskaitė, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos