18:17 2019 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  Burlaivis Meridianas Klaipėdoje

  "Lietuvos geležinkeliai" Jūros šventėje pristatys Turizmo skverą

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  32 0 0

  Pro traukinio langą skriejantys gražiausi šalies vaizdai, kelionių romantika, unikali galimybė pasijusti lyg mašinisto kabinoje bei atrasti Lietuvą kitu žvilgsniu – tai tik dalis įspūdžių, kuriuos Jūros šventės metu kvies patirti "Lietuvos geležinkeliai"

  VILNIUS, liepos 25 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" Klaipėdoje Jūros šventės metu pristatys Turizmo skverą, kur kvies atrasti naujas turistines kryptis, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Klaipėda, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Филиппов

  Skvere prie burlaivio "Meridianas" veiksiantis "Lietuvos geležinkelių" paviljonas lankytojams bus atviras nuo penktadienio, liepos 27 dienos, 14:00. Čia visą savaitgalį šventės svečiai ne tik turės galimybę leistis į virtualią kelionę traukiniais po vaizdingiausius Lietuvos kampelius, bet ir dalyvauti interaktyviame žaidime, atrasti naujas turistines kryptis bei gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus apie keliones traukiniu.

  "Kelionės traukiniu — ne tik saugesnis ir aplinkai draugiškesnis keliavimo būdas. Tai ir unikali keliavimo patirtis. Nors traukinio į "Meridiano" aikštę ir neatvarysime, tačiau mūsų paviljone lankytojai tikrai turės galimybę pasijusti lyg sėdėtų traukinio kėdėje ir skrietų pro gražiausius Lietuvos kampelius", — sako "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

  Turizmo skvere neatrastus Lietuvos kampelius taip pat pristatys Šiaulių, Anykščių, Birštono, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Druskininkų, Kėdainių, Ukmergės turizmo informacijos centrai. Čia bus galima sutikti ir trečius metus dalyvaujančius Klaipėdos regiono turizmo informacijos centrus, tarp kurių — Klaipėdos, Neringos, Palangos, Kretingos, Skuodo, Šilutės atstovai. Save pristatys ir Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras, "Kaunas In", Valstybinis turizmo departamentas, "Kūrybinių industrijų dokas", Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir turizmo skyrius.

  Ekstremalių pojūčių mėgėjus Jūros šventės metu "Lietuvos geležinkeliai" taip pat pakvies į jau antrąjį kartą Klaipėdoje vyksiantį Drezinų ralį. Unikalią pramogą išbandyti galės visi norintys — tereikia surinkti 3-4 asmenų komandą ir atvykti į varžybas ketvirtadienį, liepos 26 dieną, Klaipėdos geležinkelio stotyje.

  Tegai:
  turizmas, Jūros šventė, Lietuvos geležinkeliai, Klaipėda, Lietuva

  Svarbiausios temos