06:09 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  roko opera Eglė

  Kvietimai į roko operą "Eglė" Palangoje nušluoti per kelias valandas

  © Sputnik/ Андрей Богданов
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  86 0 0

  Jau pirmąją platinimo dieną per porą valandų visi nemokami kvietimai buvo rezervuoti

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirta roko opera "Eglė", kuri Palangos koncertų salėje bus pristatoma rugsėjo 8 dieną, sulaukė didelio šalies gyventojų susidomėjimo —­ kvietimai į renginį buvo rezervuoti vos per keletą valandų.

  Nemokamus kvietimus į Palangoje pristatomą operą buvo galima įsigyti Tiketa.lt svetainėje nuo penktadienio, rugpjūčio 17 dieną, 10:00. Jau pirmąją platinimo dieną per porą valandų visi kvietimai buvo rezervuoti. 

  Roko opera Eglė
  © Sputnik/ Андрей Богданов

  Beje, įvykus sistemos klaidai, dalis gyventojų kvietimus rezervavo dar iki 10 val., tačiau organizatoriai primena, jog šie kvietimai negalioja. Apie tai kiekvienas asmuo, rezervavęs kvietimus, informuotas elektroniniu laišku.

  Buvo siekiama sudaryti galimybes įsigyti kvietimus kuo didesniam bei platesniam žiūrovų ratui, todėl kvietimų skaičius, kuriuos galėjo įsigyti vienas asmuo, buvo ribotas – vienas žmogus galėjo įsigyti tik du kvietimus. Palangos koncertų salė yra 2200 vietų, todėl ne visi norintys galės išvysti šį Laimio Vilkončiaus kūrinį.

  Atkurtos Lietuvos Šimtmečiui skirtos roko operos "Eglė" kompozitorius – Laimis Vilkončius, libreto autorius – Sigitas Geda, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas – Gintaras Rinkevičius, režisierius – Gediminas Šeduikis. Premjera įvyko liepos 1 dieną   po atviru dangumi Vilniaus Vingio parke.

  Dar šia tema

  Paskelbta Šimtmečio Dainų šventės programa
  Šimtmečio Dainų šventė "Vardan Tos..." prasidėjo roko opera "Eglė"

  Svarbiausios temos