11:28 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Anot Vaivos Mainelytės, aktorius privalo nemeluoti, turėti širdį ir savo pasaulėjautą – tai suteikia teisę išeiti ant scenos ir perteikti personažo mintis

  VILNIUS, rugsėjo 05 — Sputnik. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino teatro, kino ir televizijos aktorę Vaivą Mainelytę 70-ojo jubiliejaus proga, praneša Prezidentūros spaudos tarnyba.

  Šalies vadovės teigimu, Vaiva Mainelytė – visos Lietuvos mylima aktorė, teatro ir kino legenda –  Mainelytės Jurgą iš "Velnio nuotakos", Mortą iš "Tado Blindos" ar Mildą iš filmo "Vasara baigiasi rudenį" prisimena ir vertina ne viena žiūrovų karta.

  Anot Prezidentės, teatro scenoje, kino ir televizijos ekrane aktorė sukūrė daugybę puikių, Lietuvai ir jos kultūrai ypač brangių vaidmenų. Jie atskleidė ir įamžino išskirtinį  Mainelytės talentą, meistriškumą, neblėstančią ištikimybę aktorystės menui.

  Sveikinime pabrėžiama, kad Vaivos Mainelytės darbai reikšmingai praturtinto mūsų kultūrą ir įrašė aktorę tarp ryškiausių lietuviškos kino klasikos vardų.

  Dėkodama už viso gyvenimo kūrybą ir sveikindama minint gražią jubiliejinę sukaktį šalies vadovė Vaivai Mainelytei palinkėjo kuo daugiau sveikatos ir stiprybės.

  Vaiva Mainelytė įvertinta garbingais valstybės apdovanojimais.

  Dar šia tema

  Tomkaus sąrašo tęsinys: KGB maitėdos ir Soroso paukšteliai
  Lietuvos tautininkai nesugebėjo suteršti Banionio ir Sondeckio garbės
  Aktorius Sergejus Puskepalis: vaikystę praleidau Lietuvoje
  Aktorius Nerijus Mankus: po Sovietų Sąjungos žlugimo tikėjausi pasilikti Lietuvoje
  Tegai:
  sveikinimas, aktorė, Dalia Grybauskaitė

  Svarbiausios temos