22:32 2018 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.4593
  Sylvesteris Stallone

  Stalonė paskelbė "Rembo V" filmavimo pradžią

  © Sputnik / Алексей Даничев
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (70)
  34 0 0

  Nerimastingą Vietnamo karo veteraną beveik 40 metų filme "Rembo" vaidinantis JAV aktorius Silvesteris Stalonė pareiškė, kad greit prasidės šio filmo penktosios dalies filmavimas

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. JAV aktorius Silvesteris Stalonė paskelbė, kad greit prasidės filmo "Rembo" ("Rambo") penktosios dalies filmavimas.

  "Netrukus imsiuosi darbo ir esu labai susijaudinęs… Pasaulis, galbūt, keičiasi, bet ne jis. Niekas nebaigta!" — parašė Stalonė savo Instagram paskyroje ir paskelbė savo pagrindinio personažo nuotrauką.

  Anksčiau leidinys "Deadline" pranešė, kad filmavimo pradžios data preliminariai suplanuota rugsėjo mėnesį. Filmo prodiuserius bus Avi Lerner, kuris filmavo ketvirtą istorijos dalį.

  Penktoje dalyje vieno iš Rembo draugų, kuris dirba ūkyje, dukra bus pagrobta, ir pagrindinis personažas vyksta į Meksiką. Vos Rembo kerta sieną, jis patenka į konfrontaciją su vienu iš žiauriausių kartelių.

  Pirmasis filmas apie Vietnamo karo veteraną "Rembo: Pirmasis kraujas" ("Rambo: First Blood") ekranuose pasirodė 1982 metais, Stalonė tada buvo 36 metų amžiaus. Po to pasirodė dar trys filmai:  "Rembo: Pirmasis kraujas II" ("Rambo: First Blood Part II") 1985 metais, "Rembo III" ("Rambo III") 1988 metais ir "Rembo IV" ("Rembo IV") 2008 metais.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (70)
  Tegai:
  Rembo, kinas, Sylvesteris Stallone, JAV
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos