04:39 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  353

  Jau šį šeštadienį jubiliejinis fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2018" Vingio parke žiūrovus pasitiks naujovėmis ir staigmenomis

  VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną, į Vingio parką jau jubiliejinį dešimtąjį kartą pakvies tarptautinis fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2018".

  "Žiūrovų laukiamas išskirtinis renginys sostinę užlies įspūdingomis ugnies spalvomis, lazeriais, šviesomis ir fejerverkų raštais. Muzikiniai fejerverkai yra menas, paliekantis neišdildomą įspūdį", — pažymi fejerverkų profesionalai bendrovė "Blikas". 

  Dešimtojo fejerverkų festivalio konkursinėje programoje pakviestos dalyvauti net keturios pirotechnikų komandos: Kinija, Vokietija, Anglija bei Belgija — praėjusių festivalių nugalėtojos.

  Muzikiniuose intarpuose pasirodys grupė "Biplan", o taip pat televizinio projekto "Lietuvos balsas" nugalėtoja Monika Marija.

  Vakaro staigmena — festivalio organizatoriaus "Blikas" parodomoji lazerių, ugnies, šviesų ir fejerverkų programa.

  Bilietas į festivalį kainuoja 17,90 eurų, juos galima įsigyti čia.

  Į šventę kviečiama keliauti viešuoju transportu

  Vilniečiai ir miesto svečiai 24 maršruto autobusais galės atvykti iki Vingio parko stotelės, o 4, 6, 12, 14 ir 16 maršrutų troleibusais bei 2G, 21, 22, 23, 29 ir 54 maršrutų autobusais iki Gerosios Vilties stotelės.

  4 maršruto troleibusai ir 22 bei 29 maršrutų autobusai kursuos dažniau.

  Taip pat 3G, 23 ir 73 maršrutų autobusais bei 10 ir 17 maršrutų troleibusais keleiviai galės atvykti iki Mikalojaus Konstantino Čiurlionio stotelės, o nuo jos Vingio parką pasiekti pėsčiomis.

  17 maršruto troleibusai taip pat kursuos dažniau.

  1 bei 7 maršrutų troleibusais viešojo transporto keleiviai galės atvykti iki Latvių stotelės, o tuomet Vingio parko tiltu pasiekti šventės vietą. 

  Naktį, po renginio, pro Vingio parką kursuos 101 ir 103 naktinių maršrutų autobusai, kurie stos Gerosios Vilties stotelėje.

  Eismo apribojimai

  Dėl vyksiančio renginio rugsėjo 22 dieną, nuo 7:00 iki 23:45, draudžiamas transporto eismas Vingio parke nuo įvažiavimo kelio iš M. K. Čiurlionio gatvės ir Geležinio Vilko gatvės pusės iki kavinės "Lakštingala".

  Rugsėjo 22 dieną, Vilniuje lankantis popiežiui Pranciškui, sostinės viešasis transportas bus nemokamas, taip pat nemokamai veš ir naktiniai autobusai naktį iš rugsėjo 22 į 23 dieną.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)

  Dar šia tema

  Vilniuje įrengtos "Ramybės stotelės" leis atsipalaiduoti belaukiant autobusų
  Rugsėjo 16-ąją Lietuvoje prasideda Europos judumo savaitė
  Interaktyvus fontanas Lukiškių aikštėje dabar turi labirinto efektą
  Tegai:
  Vilniaus fejerija 2018, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos