16:41 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
  74

  Tikimasi, kad į Europos dainų konkursą susirinks daugiau nei dešimt tūkstančių dalyvių ir ne mažiau kaip dvidešimt tūkstančių šiuolaikinės muzikos mėgėjų

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Izraelio Tel Avivas ruošiasi priimti rekordinį turistų skaičių dainų konkurso "Eurovizija", kuris vyks 2019 metų gegužės 14-18 dienomis, metu, praneša RIA Novosti su nuoroda į Tel Avivo savivaldybės spaudos tarnybą.

  Tel Avivo savivaldybė ieško kūrybiškų svečių priėmimo sprendimų. Tikimasi, kad Europos dainų konkurso renginiuose tiesiogiai dalyvaus daugiau nei dešimt tūkstančių užsieniečių, pažymėjo Tel Avivo savivaldybės spaudos tarnyba.

  Ankstesnių metų patirtis parodė, kad be dalyvių į miestą atvyks ne mažiau kaip dvidešimt tūkstančių šiuolaikinės muzikos mėgėjų. Tel Avivo savivaldybė mano, kad jų bus daug daugiau, nes pastaraisiais metais miestas tapo populiaria vieta kultūros, egzotinės virtuvės, ryškių naktinių pramogų mėgėjams.

  Vien per pastaruosius trejus metus Tel Avive apsilankiusių užsieniečių skaičius padvigubėjo, ir tikimasi, kad 2019 metais jis pasieks naują rekordinį lygį, pabrėžiama savivaldybės pranešime.

  Naują rekordą, greičiausiai, pasieks ir viešbučių kainos.

  Jau dabar apgyvendinimas Tel Avivo viešbučiuose žymiai pabrango, palyginti su 2018 metų sausio mėnesiu. O gegužės mėnesį didelė miesto viešbučių fondo dalis jau rezervuota, patikslino savivaldybė.

  Iš dalies susidoroti su svečių antplūdžiu gali padėti "Palapinių miestelis". Tel Avivo valdžios institucijos pritarė stovyklavietės statybai, siūlydamos inovacinį alternatyvų sprendimą, kaip sutalpinti du tūkstančius turistų.

  Palapinių miestelyje bus galima pastatyti savo palapinę arba nuomoti ją.  

  "Tel Avivo savivaldybė planuoja surengti nepaprastą "Euroviziją" tūkstančiams turistų, kurie apsilankys Tel Avive. "Palapinių miestelis" — tai tik viena iš daugelio iniciatyvų, kuriomis siekiame sukurti idealią turizmo patirtį ir užtikrinti, kad lankytojai galės mėgautis viskuo, ką miestas gali pasiūlyti", — pasakė Tel Avivo meras Ronas Huldai.

  Pasak mero, turistai, apsistoję Tel Avivo centrinio parko stovyklavietėje, galės pasinaudoti nebrangiomis apgyvendinimo paslaugomis ir mėgautis "Eurovizijos" atmosfera vos už kelių žingsnių nuo Parodų centro, ant kurio platformos vyks konkursas.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)

  Dar šia tema

  Bulgarija atsisakė dalyvauti konkurse "Eurovizija-2019"
  Tegai:
  Eurovizija-2019, Izraelis

  Svarbiausios temos