12:45 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Užgavėnės

  Palanga ir Šventoji kviečia į Užgavėnių šventę

  © Sputnik / Андрей Богданов
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  89 0 0

  Kovo 5-ąją kurorto gyventojai kviečiami pasipuošti Užgavėnių kaukėmis, dalyvauti Užgavėnių šventėje ir kartu išvaryti žiemą

  VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Kurorto gyventojai kviečiami suskubti daryti Užgavėnių kaukes ir aktyviai dalyvauti žiemos išvarymo šventės renginiuose, vyksiančiuose Palangoje bei Šventojoje, praneša Palangos savivaldybės spaudos tarnyba.

  Užgavėnių dieną, kovo 5-ąją, Palangos miesto centrinėje aikštėje jau nuo ryto sklandys gardūs kvapai — šventės organizatoriai, Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvas, 10:00 kviečia į Užgavėnių pusryčius bei žada "kilbasos", "beigelės" ir "kvasos".

  Vakarėjant, 17:30, centrinėje miesto aikštėje užvirs linksmybės — čia bus įžiebtas laužas, šurmuliuos persirengėliai, vyks Lašininio ir Kanapinio dvikova bei bus deginama Morė. 

  "Išvarę žiemą, valgysime blynus, garbinsim Palangos pokštininkus, kibinsime "bergždenikes" ir šoksime iki nukritimo", — žada Užgavėnių šventės organizatoriai.

  Žiemą iš kiemo kovo 5-ąją varys ir šventojiškiai — jie kviečiami į Užgavėnių šventę ir "suneštinį blynų balių". Renginys, prasidėsiantis 17:30, vyks Šventosios g. 1. Susirinkusiųjų laukia linksmybės, Lašininio ir Kanapinio kova bei Morės deginimas.

  Dar šia tema

  Palangoje ir Šventojoje bus įrengti 98 modernūs požeminiai konteineriai
  Kaip Palanga atšventė Stintų šventę
  Tradicinis festivalis "Palangos stinta 2019"
  Tegai:
  Šventoji, Palanga, Lietuva, Užgavėnės

  Svarbiausios temos