03:15 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
  892

  Konkurso "Melodifestivalen" metu atlikęs dainą "Too Late for Love" Lundvikas gavo maksimalų balą tiek iš tarptautinės komisijos žiuri, tiek iš televizijos žiūrovų

  VILNIUS, kovo 10 — Sputnik. Švedijai dainų konkurse "Eurovizija-2019" atstovaus Johnas Lundvikas su daina "Too Late for Love".

  Lundvikas tapo Švedijos konkurso "Melodifestivalen" nugalėtoju, kurio metu kasmet viešu balsavimu šalyje renkamas atlikėjas, kuris vyks į "Euroviziją". Konkursą transliuoja televizijos kanalas "SVT".

  36 metų dainininkas John gavo maksimalų įvertinimą tiek iš visų komisijos narių, tiek iš žiūrovų.

  Lundvikas jau vadinamas vienu iš "Eurovizijos-2019" favoritų: jis taps pagrindiniu konkurentu Rusijos atstovui Sergejui Lazarevui ir Olandijos atstovui Dunkanui Lavrencui.

  Lundvikas gimė Londone, kur jį įsivaikino švedų šeima, kuri persikraustė į Švediją, kuomet Johnui buvo šešeri. Savo muzikinę karjerą atlikėjas pradėjo 2010 metais, kuomet kūrė muziką Švedijos princesės vestuvių ceremonijai. Johnas kurį laiką dirbo kompozitoriumi, tačiau prieš kelerius metus pasuko ir kitu muzikos industrijos keliu bei tapo solo atlikėju.

  Švedija tradiciškai užima aukštas vietas Eurovizijoje, šešis kartus šalies atstovai laimėjo konkursą. Per pastaruosius 15 kartų šalies atstovai devynis kartus pateko į pirmąjį dešimtuką, tai taip pat yra puikus rezultatas.

  Dainų konkursas "Eurovizija-2019" vyks gegužės 14-18 dienomis Tel Avive. Dėl pergalės konkurse kovos 41 šalies atstovai.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)

  Dar šia tema

  Izraelis ruošiasi priimti rekordinį turistų skaičių "Eurovizijos" metu
  Kijevas išsigando galimos baudos už atsisakymą dalyvauti Eurovizijoje
  Grupė "The Ditties" perdainavo Jurijaus "Eurovizijos" dainą
  Tegai:
  konkursas

  Svarbiausios temos