02:09 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (111)
  99

  Seriale Džono Snou vaidmenį atlikęs Kitas Haringtonas gydomas reabilitacijos centre

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Kitas Haringtonas (Kit Harrington), kuris seriale "Sostų karai" atliko Džoną Snou vaidmenį, gydomas reabilitacijos centre, kur jis kovoja su stresu ir alkoholizmu dėl serialo pabaigos, "kuri jį smarkiai paveikė", praneša leidinys "Page Six" su nuoroda į informuotus šaltinius.

  Leidinio duomenimis, 32 metų aktorius jau mėnesį gydomas elitinėje klinikoje "Prive-Swiss" Konektikuto valstijoje. Jis atlieka psichologinius tyrimus, kognityvinio elgesio terapiją ir praktikuoja meditaciją, kovodamas su stresu ir neigiamomis emocijomis. Pažymima, kad gydymo mėnuo klinikoje kainuoja 120 tūkstančių dolerių.

  ""Sostų karų" pabaiga smarkiai paveikė Kitą. Jis suprato, kad "tai viskas, tai yra galas", tai buvo tai, dėl ko jie daugelį metų su tokiu atsidavimu dirbo. Jis yra klinikoje daugiausia dėl streso ir persidirbimo, taip pat dėl ​​alkoholio", — pasakojo leidiniui aktoriaus draugas.

  Anot laikraščio, Haringtono žmona, aktorė Rouz Lesli (Rose Leslie), su kuria jis susipažino "Sostų karų" filmavimo metu, yra šalia ir palaiko jį.

  Serialas "Sostų karai" tapo vienu populiariausių istorijoje. Jis gavo teigiamų atsiliepimų iš kritikų ir laimėjo rekordinius 47 "Emmy" apdovanojimus.

  Serialas pasakoja apie išgalvotą Septynių karalysčių pasaulį, kur dėl viešpatavimo varžosi daug aristokratų šeimų, o tuo tarpu visai žmonijai gresia sunaikinimas dėl ano pasaulio jėgų invazijos.

  Serialas žinomas dėl netikėtos įvykių eigos, įskaitant pagrindinių veikėjų žūtį, taip pat dėl smurto scenų, dėl kurių Jungtinėse Valstijose kyla ginčai, kiek leistina rodyti tokį smurtą ekranuose. 

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (111)

  Dar šia tema

  Juokingiausi "Sostų karų" momentai
  Gerbėjai sukrėsti: "Sostų karų" įžanginis klipas tapo anime
  Kaip "Sostų karuose": Jakutijoje rado sieną iš televizijos serialo
  "Sostų karų" kūrėjas filmuos Lietuvoje serialą apie Černobylį
  "Sostų karų" žvaigždė Emilija Kark pasakojo apie patirtą insultą
  Paaiškėjo, ar Putinas žiūri "Sostų karus"
  Tegai:
  kinas, "Sostų karai"

  Svarbiausios temos