14:25 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (137)
  99

  Aktorius norėjo sukurti stiprią tradicinę šeimą — kad jo žmona sėdėtų namie su vaikais, o jis darytų viską, kas jam šauna į galvą

  VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Savo naujuose memuaruose pavadinimu "Inside Out" ("Iš vidaus") Demi Moore tvirtina, kad jos buvęs vyras Briusas Vilisas (Bruce Willis) norėjo, jog ji būtų namų šeimininkė, praneša "The Sun".

  Anot aktorės, Vilisas "ketino daryti viską, kas jam šauna į galvą" ir tuo tarp reikalavo, kad ji sėdėtų namie su vaikais ir paliktų karjerą, nes norėjo sukurti stiprią tradicinę šeimą.

  "Tai niekada nesuveiks tiems, kas dirba kine", — parašė Moore.

  1987 metais, kai aktoriai užmezgė santykius, jie buvo ant šlovės viršūnės. Tuo metu Briusas Vilisas nusipirko didelį namą Heilyje (Aidaho valstija), kur 1988 metais gimė jų pirmoji dukra Rumer.

  "Gali atrodyti, kad tai idealus gyvenimas. Bet jei savyje nešate kažkokią neišspręstą psichikos traumą, tai jokie pinigai, jokia sėkmė ir šlovė negalės jos išgydyti", — tą laikotarpį apibūdino aktorė.

  Nepaisydama vyro noro, Demi Moore nusprendė, kad ji vis tiek filmuosis.

  "Mes pasirūpinsime, kad viskas pasisektų", — patikino Moore sutuoktinį ir nuvyko į komedijos "Mes nesame angelai" filmavimą su mažu vaiku ant rankų.

  1990 ir 1994 metais pora susilaukė dar dviejų dukterų, kurios taip pat netrukdė aktorei vaidinti keliuose filmuose, tarp jų — "Vaiduoklis" ir "Keli geri vaikinai".

  Briusas Vilisas ir Demi Moore kartu gyveno 13 metų. Pora išsiskyrė 2000 metais.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (137)
  Tegai:
  aktoriai, kinas

  Svarbiausios temos