22:22 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (177)
  58

  Rašytojas, kurio knygos pagrindu buvo nufilmuotas serialas, pažymėjo, jog buvo priverstas paaukoti keletą personažų siužeto linijų dėl nesutarimų su prodiuseriais

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. JAV rašytojas Džordžas Martinas (George Martin) — maginės fantastikos romanų sagos "Ledo ir ugnies giesmė", kurios pagrindu buvo nufilmuotas serialas "Sostų karai", autorius — pareiškė, kad serialas galėjo tęstis dar penkis sezonus, jei nebūtų buvę nesutarimų su prodiuseriais, praneša news.com.au.

  "Kartais kūrybinės nuomonės gali nesutapti. Dėl to kyla daug konfliktų. Paskutinė serija nebuvo visiškai tikra. Jei prodiuseriai manęs įsiklausytų, šou galėtų tęstis dar penkis sezonus", — pakomentavo jis.

  Autorius taip pat paaiškino, kad jis buvo priverstas imtis tokio kompromiso ir paaukoti keletą personažų siužeto linijų.

  "Studija taip pat daro įtaką nesutarimams. Jie siekia savo tikslų, kurie neturi nieko bendro su pirmaprade istorija", — pridūrė rašytojas.

  Anot leidinio žurnalistų, Martino komentarą parems serialo gerbėjai, kurie buvo nepatenkinti paskutinio sezono finalu, ypač kai prodiuseriai "nužudė" jų mėgstamą personažę Daeneris Targaryen.

  Tačiau tai netrukdė serialui "Sostų karai" šiais metais laimėti kelis "Emmy" apdovanojimus, įskaitant "Geriausio dramos serialo" apdovanojimą.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (177)

  Dar šia tema

  Gerbėjai sukrėsti: "Sostų karų" įžanginis klipas tapo anime
  Juokingiausi "Sostų karų" momentai
  Septynių Karalysčių paslaptys: kur buvo filmuojamas serialas "Sostų karai"
  Tegai:
  serialas, "Sostų karai", JAV, Džordžas Martinas

  Svarbiausios temos