07:14 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (104)
  42

  Naujas serialas bus filmuojamas pagal Džordžo Martino knygas, tačiau anksčiau pažadėto gerbėjams žmonių mūšio su baltaisiais klajūnais nebus

  VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. JAV televizijos kanalas "HBO" paskelbė apie naujo serialo, kuris taps filmo "Sostų karai" priešistore, filmavimą, pranešama kanalo svetainėje.

  Planuojama, kad daug serijų filmas papasakos Targaryenų namų dinastijos istoriją. Kompanija pažymėjo, kad buvo užsakyta serialo "House of the Dragon" ("Drakono namas") dešimt epizodų. Serialą kurs Džordžas Martins ir Rajanas Kondalas. Filmo pagrindą sudarys Džordžo Martino knygos, o įvykiai vyks prieš 300 metų iki "Sostų karuose" aprašytų įvykių.

  Bandomąją seriją ir dar kelis epizodus filmuos Migelis Sapočnikas, anksčiau dirbęs su keliais epizodais iš penktojo ir šeštojo sezonų.

  Be to, anksčiau tapo žinoma, kad suplanuota priešistorė apie žmonių mūšį su baltaisiais klajūnais nebus filmuojama, apie tai pranešė leidinys "The Hollywood Reporter".

  Fantastinis serialas "Sostų karai" buvo nufilmuotas remiantis romanų "Ledo ir ugnies giesmė" ciklu ir tapo vienu sėkmingiausių istorijoje: iš viso jis gavo 47 "Emmy" apdovanojimus. Aštuonių serialo sezonų filmavimas vyko nuo 2011 iki 2019 metų. Serialas pasakoja apie išgalvotą Septynių karalysčių pasaulį, kur dėl viešpatavimo varžosi daug aristokratų šeimų, o tuo tarpu visai žmonijai gresia sunaikinimas dėl ano pasaulio jėgų invazijos.

  Serialo finalas sukėlė daugelio gerbėjų pasipiktinimą, daugiau nei pusantro milijono žmonių net pasirašė peticiją televizijos kanalui "HBO", reikalaudami iš naujo nufilmuoti serialo pabaigą. Nepaisant to, televizijos kanalas pareiškė neketinantis filmuoti kito serialo finalo.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (104)

  Dar šia tema

  Martinas nėra įsitikinęs, kad finalas knygose bus toks pat, kaip seriale "Sostų karai"
  Žiniasklaida: aktorius iš "Sostų karų" atsidūrė ligoninėje dėl serialo pabaigos
  Serialo "Sostų karai" žvaigždė rengs šou "Tikras vikingas"
  Tegai:
  serialas, "Sostų karai", kinas

  Svarbiausios temos