04:14 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (113)
  51

  Britanijos aktorė ir aktyvistė britų leidiniui "Vogue" papasakojo apie santykius ir artėjantį 30-metį

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. Britų aktorė ir aktyvistė Emma Watson interviu leidiniui "Vogue" papasakojo apie savo amžių ir šiek tiek apie asmeninį gyvenimą, praneša "The Guardian".

  Aktoriai Demi Moor ir Eštonas Katčeris
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова

  Gruodžio 19 dieną vyks  Louisos Alcott romano "Mažos moterys" ekranizacijos premjera, kur Emma Watson vaidino vieną iš pagrindinių vaidmenų. Prieš filmo pasirodymą dideliuose ekranuose aktorė "Vogue"  papasakojo apie herojės charakterį.

  "Meg charakteris, jos būdas, pasirinkimai — visa tai atskleidžia, kas iš tikrųjų yra feminizmas. Jos pasirinkimas yra tas, kad ji nori būti pilnavertiška mama ir žmona. Džo (kurį vaidina Sirša Ronanas — Sputnik) santuoka yra savotiškas kalėjimas. Bet mano herojė sako: "Žinote, aš jį myliu (Džoną Bruką, kurį vaidina Džeimsas Nortonas — Sputnik), ir aš esu tikrai laiminga, to aš ir noriu. Ir tik dėl to, kad mano svajonės skiriasi nuo jūsų, tai nereiškia, kad jos nėra svarbios", — pasidalijo aktorė.

  Taip pat Emma papasakojo, kad ją ir kitas filmo aktores vienija ne tik filmavimas. Pasak aktorės, su Laura Dern ir Meryl Streep buvo malonu dirbti, nes jos pažino viena kitą dar prieš "Mažų moterų" filmavimą. Emma pažymėjo, jog jos susitiko feministinėse erdvėse, todėl bendruomeniškumo ir solidarumo jausmas atsirado tarp jų daug anksčiau, nei jos kartu pradėjo dirbti filmavimo aikštelėje.

  Kitų metų balandį Emmai sukaks 30 metų. Ir metus prieš jubiliejų ji apibūdino kaip "sunkius".

  Aktorė pasidalijo, jog sulaukusi 29 metus ji pagalvojo: "Dieve mano, man taip neramu". Pasak Emmos, taip yra dėl pasąmonės minčių srauto.

  "Jei nepasistatei namo, neturi vyro, vaiko ir tau sukanka 30 metų, tuomet nesi labai saugus, net nepaisant stabilios karjeros... Tai yra neįtikėtinas nerimas", — pažymėjo aktorė.

  Watson viešai beveik nekalba apie savo asmeninį gyvenimą. Pokalbyje su žurnalistu ji, atvirkščiai, pasakė, kad su niekuo nesusitikinėja, nors paparaciai kartais pastebi ją skirtingų vyrų draugijoje — kartais su kompanijos "Medallia" vyresniuoju vadybininku Vilmu Naitu, paskui su aktoriumi Kordu Overstritu, paskui su "Uber" Lotynų Amerikos versijos įkūrėju Brendanu Volasu, ir net su paslaptingu nepažįstamuoju.

  Aktorė pažymėjo, jog niekada anksčiau netikėjo, kad galima būti laiminga vienai, bet taip yra.

  "Ir nors to suvokimas atėmė daug laiko, galiu pasakyti, kad esu labai laiminga. Ir nesu viena, aš tai vadinu partnerystės su savimi ryšiais (self-partnered)", — pasidalijo aktorė.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (113)

  Dar šia tema

  Televizijos kanalas "HBO" pažadėjo nufilmuoti "Sostų karų" priešistorę
  Emma Watson reklamuoja eko madą socialiniame tinkle Instagram
  Sarah Connor ir pasiutęs veiksmas: už ką giriamas naujasis "Terminatorius"
  Tegai:
  kinas, aktoriai, Didžioji Britanija, Emma Watson

  Svarbiausios temos