19:19 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (102)

  Paskutiniame serialo sezone Daenerys Targaryen pasirodo apsirengusi baltais kailiniais ne tik dėl to, kad ji vyksta į šiaurę ir jai turi būti šilta

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Kostiumų dizainerė Michele Clapton papasakojo, kad Daenerys Targaryen balti kailiniai aštuntajame "Sostų karų" sezone buvo užuomina į vėlesnį jos virtimą į Pamišusią karalienę, praneša "Independent".

  "Iš pradžių buvo mintis, kad ji vyksta į šiaurę su drakonu ir jai turi būti šilta. Po to aš nusprendžiau, kad pirmą kartą ji padarė kažką ne sau — paprastai ji siekė savo tikslų, o čia ji padarė tai iš meilės", — patikslino Michelle Clapton, gavusi "Emmy" apdovanojimą už "Sostų karus".

  "Man labai patiko ši mintis, kai dirbau su jos kailiniais: ji mato save kaip gelbėtoją, angelą. Kai ji nusileidžia ant šio drakono, ji atrodo kaip gailestingumo angelas. Manau, kad tai atitinka jos vidinę būseną tuo metu", — pridūrė menininkė.

  Clapton taip pat paaiškino, kad balta spalva simbolizuoja Daenerys tyrumą ir šaltumą, taip pat nubrėžia paraleles su baltaisiais klajūnais.

  Fantastinis serialas "Sostų karai" buvo nufilmuotas remiantis romanų "Ledo ir ugnies giesmė" ciklu ir tapo vienu sėkmingiausių istorijoje: iš viso jis gavo 47 "Emmy" apdovanojimus. Aštuonių serialo sezonų filmavimas vyko nuo 2011 iki 2019 metų. Serialas pasakoja apie išgalvotą Septynių karalysčių pasaulį, kur dėl viešpatavimo varžosi daug aristokratų šeimų, tuo tarpu visai žmonijai gresia sunaikinimas dėl ano pasaulio jėgų invazijos.

  Serialo finalas sukėlė daugelio gerbėjų pasipiktinimą, daugiau nei pusantro milijono žmonių net pasirašė peticiją televizijos kanalui "HBO", reikalaudami iš naujo nufilmuoti serialo pabaigą. Nepaisant to, televizijos kanalas pareiškė neketinantis filmuoti kito serialo finalo.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (102)

  Dar šia tema

  Džordžas Martinas pareiškė, kad "Sostų karai" galėjo turėti dar penkis sezonus
  Serialo "Sostų karai" žvaigždė rengs šou "Tikras vikingas"
  "Sostų karų" žvaigždė Emilija Kark pasakojo apie patirtą insultą
  "Sostų karų" scenaristai pripažino savo nekompetentingumą
  Emilija Klark pasisiūlė atlikti Bondo vaidmenį
  Tegai:
  "Sostų karai", kinas

  Svarbiausios temos