21:02 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Tarp geriausių reklaminių vaizdo įrašų, surinkusių daugiausią peržiūrų YouTube, atsidūrė treileriai trileriui "Džokeris", dramai "Kartą Holivude", dramai "1917"

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Bendrovė "Google" pateikė populiariausių treilerių filmams, kurie šiais metais nominuoti "Oskarui", reitingą. Sąrašas buvo sudarytas atsižvelgiant į oficialių vaizdo įrašų peržiūrų skaičių YouTube visame pasaulyje, praneša RIA Novosti.

  Pirmoje vietoje atsidūrė reklaminis vaizdo įrašas psichologiniam Todo Šilipso trileriui "Džokeris" ("Joker"). Arturas Flekas (Choakinas Feniksas) yra Gotemo gyventojas. Jis stebimas psichiatro ir svajoja tapti komiku. Bet žmonės jo nepastebi. Ir jei atkreipia į jį dėmesį, tai pradeda tyčiotis. Tačiau niekas net neįsivaizduoja, į ką jis sugeba, kai yra supykęs.

  Antrąją vietą pagal peržiūrų skaičių užėmė vaizdo įrašas Kventino Tarantino komedinei dramai "Kartą Holivude" ("Once upon a Time in Hollywood"), kurioje pagrindiniuose vaidmeniuose nusifilmavo Leonardas Dikaprijas, Bredas Pitas ir Margo Robbie.

  Veiksmas vyksta septintojo dešimtmečio pabaigoje Los Andžele. Vieno vaidmens aktorius Rikas Daltonas kartu su savo dubleriu Klifu Butu bando likti kino pasaulyje. Kol jie netyčia susipažino su garsiuoju režisieriumi Romanu Polanskiu ir jo žmona Šeron Teit, kurie išsinuomojo namą kaimynystėje.

  Trečiąją vietą užėmė Semo Mendeso karinės dramos "1917" treileris apie vieną iš Pirmojo pasaulinio karo epizodų.

  Du karininkai per trumpą laiką turi kirsti priešo teritoriją ir pristatyti įsakymą dėl puolimo atšaukimo, kad išgelbėtų 1600 kareivių, įskaitant vieno iš pagrindinių veikėjų brolį.

  Ketvirtoji vieta atiteko komedijos-dramos filmo "Džordžo triušis" ("Jojo rabbit") vaizdo įrašui apie drovaus berniuko vardu Johanesas draugystę su įsivaizduojamu Adolfu Hitleriu.

  Penktąją vietą užėmė Pietų Korėjos filmo "Parazitai" ("Parasite") vaizdo įrašas. Bedarbių šeima gyvena apgaudinėdama turtingus žmones. Jie prisistato ne tais žmonėmis, kuriais iš tikrųjų yra, bet kartą padaro lemtingą klaidą.

  Filmo "Ford v Ferrari" treileris, sukurtas tikros 1966 metų "Le Mann" lenktynių istorijos pagrindu, yra šeštoje vietoje.

  Vaizdo įrašas filmui "Mažos moterys" ("Little women"), Louise May Alcott to paties pavadinimo romano ekranizacija, užėmė septintąją vietą. Filmas pasakoja apie keturių seserų augimą Naujojoje Anglijoje per Pilietinį karą.

  Martyno Skorsezės kriminalinės dramos "Airis" ("The Irishman"), kurioje vaidina Robertas De Niras, Al Pačinas ir Džo Pešis, anonsas yra aštuntoje vietoje.

  Vaizdo klipas dramai "Vedybų istorija" ("Marriage Story") su Adomu Driveriu ir Scarlett Johansson pagrindiniuose vaidmeniuose užėmė devintą vietą.

  Dar šia tema

  Pasirodė naujas "Terminatoriaus" anonsas — Švarcnegeris vėl versle
  Paviešintas pirmasis naujojo filmo apie Džeimsą Bondą treileris
  Internete pasirodė filmo "Top Gun: Maverick" treileris
  Tegai:
  "Oskarų" įteikimo ceremonija, filmai, kinas

  Svarbiausios temos