16:48 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Legendinės sunkiojo metalo grupės muzikantai neketina sėdėti ant sofos ir laukti pinigų iš diskų ar kitų su grupe susijusių produktų pardavimų

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Britų sunkiojo metalo grupės "Iron Maiden" frontmenas Bruce Dickinson pareiškė, kad grupė niekada nepaliks scenos, pranešė resursas "NME".

  Muzikantas surengė susitikimą su gerbėjais, kurio metu išdėstė grupės planus artimiausiu metu. Paklaustas, kas nutiks, kai dabartinės grupės nariai susiruoš išeiti į pensiją, "Iron Maiden" lyderis patikino, kad to niekada neatsitiks.

  "Mes neturėsime hologramų, jūs suprantate, apie ką aš kalbu? Su jų pagalba galima padaryti grupės narius, bet tai būsime ne mes", — pasakė Dickinson.

  Anot jo, "Iron Maiden" muzikantai neketina sėdėti ant sofos ir laukti pinigų iš kompaktinių diskų ar kitų su grupe susijusių produktų pardavimų.

  "Ne, to nebus. Mes niekada nepaliksime scenos", — pridūrė solistas.

  Šių metų sausį grupės būgnininkas Nico McBrain papasakojo, kad britų roko veteranai ruošiasi pristatyti gerbėjams naujas kompozicijas.

  Grupę "Iron Maiden" 1975 metais sukūrė bosistas Steve Harris. Savo gyvavimo metu kolektyvas pakeitė keturis vokalistus, Dickinson grupėje dainavo devintajame dešimtmetyje, paskui išėjo ir sugrįžo į grupę 1999 metais.

  "Iron Maiden" yra garsiausias naujosios britų sunkiojo metalo bangos atstovas. Kolektyvas įrašė 16 studijinių albumų, iš kurių sėkmingiausias buvo debiutinis, išleistas 1980 metais.

  Dar šia tema

  "Guns N’ Roses" muzikinis klipas YouTube surinko milijardą peržiūrų
  Taip "Numb" dar niekas nedainavo: tuvietis įrašė hito "Linkin Park" etnokoverį
  "Queen" sukūrė programėlę, kurioje galima įvertinti, koks tu esi Fredis Merkuris
  Tegai:
  muzika, Iron Maiden, Didžioji Britanija, roko grupė

  Svarbiausios temos