16:10 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (111)

  Kol kas neaišku, ar "Disney" projektas taps tiesiogine animacinio filmo adaptacija, ar kūrėjai sutelks dėmesį į originalią Brolių Grimų pasaką

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Žiniasklaida sužinojo, kad "Disney" studija ruošiasi ekranizuoti animacinį filmą "Ilgo plauko istorija", praneša "Screen Rant".

  Žurnalistai kreipėsi į kino kompanijos atstovus ir gavo patvirtinimą, kad tai tiesa — projektas yra pradinėje stadijoje. Žinoma, kad scenarijų rašys Ashleigh Powell ("Spragtukas ir keturios karalystės", 2018 m.).

  Kol kas neaišku, ar projektas bus tiesioginė 2010 metų animacinio filmo adaptacija, ar vis dėlto kūrėjai sutelks dėmesį į originalią Brolių Grimų pasaką.

  Aktorių sudėtis taip pat dar nėra paskelbta. Tačiau vartotojai internete padarė prielaidą, kad vieną iš pagrindinių vaidmenų — nuotykių ieškotoją Fliną Raiderį — gali suvaidinti anglų aktorius Benas Barnesas ("Narnijos kronikos: princas Kaspianas", "Dorianas Grėjus").

  Animacinis filmas "Ilgo plauko istorija" sulaukė didelės sėkmės. Visame pasaulyje jis uždirbo daugiau nei 592 milijonus dolerių.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (111)

  Dar šia tema

  Sofija Loren džiaugiasi, kad jos naujas filmas pasirodys "Netflix" platformoje
  Pagrindinį "Oskarą" pelnė Pietų Korėjos režisieriaus filmas "Parazitai"
  Billie Eilish įgyvendino gyvenimo tikslą, atlikusi dainą filmui apie Bondą
  Tegai:
  animaciniai filmai, kinas

  Svarbiausios temos