07:14 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Manoma, kad Islandija gali tapti muzikinio konkurso nugalėtoja, o antrąja ir trečiąja vieta dalinsis Rusija ir Lietuva

  VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Lažybų tarpininkai pranašauja, kad rusų grupė "Little Big" užims vieną iš pirmų vietų "Eurovizijos" muzikos konkurso finale, kuris šiemet vyks Roterdame. Apie tai rašoma "Eurovisionworld.com" svetainėje.

  Ekspertai mano, kad Rusijos šansai laimėti konkursą yra dešimt procentų. Lygiai toks pats rodiklis numatomas ir Lietuvai, kuriai atstovaus "The Roop" grupė, tačiau lažybų tarpininkai įrašė Baltijos šalį į antrą eilutę.

  Ekspertų manymu, daugiausia šansų laimėti "Euroviziją" turi Islandija — šiai šaliai atstovaus grupė "Daði & Gagnamagnið".

  Anksčiau paaiškėjo, kad grupė "Little Big" pasirodys "Eurovizijos 2020" muzikos konkurse. Grupės įkūrėjas ir pagrindinis dainininkas Ilja Prusikinas pabrėžė, kad tai didžiulė atsakomybė muzikiniam kolektyvui, ir pažadėjo, kad daina bus linksma, o choreografija nenuvils žiūrovų.

  Lietuvai konkurse atstovaus grupė "The Roop" su daina "On fire", ji pasirodys pirmajame "Eurovizijos" pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną.

  Konkursas vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdamo "Ahoy" koncertų salėje. Finalinėje dalyje varžysis 26 šalių atstovai. Iš viso "Eurovizijoje" dalyvaus 41 valstybė.

  Praėjusių metų "Eurovizijoje" nugalėjo Dankanas Lorensas su daina "Arcade" (Nyderlandai). Antroji vieta atiteko dainininkui iš Italijos Mahmudui (Mahmood) su daina "Soldi", o trečiąją vietą užėmė rusų dainininkas Sergejus Lazarevas su daina "Scream".

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Dar šia tema

  Įvardytas naujasis "Eurovizijos 2020" favoritas
  Keisti šokiai: žiūrėkite, kas atstovaus Islandijai "Eurovizijoje 2020"
  Kirkorovas vėl siunčia savo protežė į "Euroviziją"
  Tegai:
  Islandija, Rusija, Lietuva, Eurovizija-2020

  Svarbiausios temos