19:41 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1414
 • RUB81.1888
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2221)

  Pop žvaigždė ir jos išrinktasis Orlando Bloom'as nerimauja dėl savo šeimos ir draugų, taip pat būsimo mažylio sveikatos

  VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloom'as nusprendė atidėti savo vestuves dėl koronaviruso plitimo: ceremonija turėjo įvykti Japonijoje vasaros pradžioje.

  Apie žvaigždžių sužadėtuves tapo žinoma 2019 metais, iki tos akimirkos Bloom'as ir Perry susitikinėjo trejus metus. Neseniai dainininkė nustebino gerbėjus: hito "I Kissed A Girl" atlikėja naujame vaizdo klipe atskleidė savo nėštumą.

  Kaip pranešė leidinys "People", koronaviruso protrūkis pakeitė nėščios Perry ir jos mylimojo planus: žvaigždės nusprendė atidėti savo vestuves. Prašmatni šventė, kurią pora norėjo švęsti Japonijoje, buvo atidėta neribotam laikui.

  Šaltinių teigimu, išsigandę įsimylėjėliai sunerimo dėl savo artimųjų sveikatos ir būsimo mažylio gyvybės ir nepanoro visiems sukelti užsikrėtimo pavojų. Šis sprendimas tapo vienu sunkiausių Perry ir Bloom'o gyvenime.

  "Viskas buvo paruošta vestuvių ceremonijai. 150 pakviestų svečių! Katy nerimavo, kad jai teks eiti prie altoriaus būnant nėščiai. Abu džiaugėsi, kad visos detalės galutinai sureguliuotos, tačiau dėl infekcijos viską pristabdė", — paaiškino anoniminis šaltinis.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2221)
  Tegai:
  JAV, vestuvės, koronavirusas, Katy Perry

  Svarbiausios temos