00:52 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Kartu su Rusijos grupe į dainų konkursą Roterdame vyks grupių "Leningrad" ir "The Hatters" solistai

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Grupės "Leningrad" solistė Florida Čanturija ir grupės "The Hatters" lyderis Jurijus Muzyčenka pasirodys kartu su grupe "Little Big" Roterdame vykstančiame tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija 2020", pranešė "The Hatters" savo "Telegram" kanale.

  Anksčiau pranešta, kad "Little Big" varžysis konkurse išplėstiniu formatu — dainą atliks šeši žmonės. Dabar grupę sudaro keturi atlikėjai: Ilja Prusikinas, Sergejus Makarovas, Antonas Lisovas ir Sofija Tajurskaja.

  "Little Big" važiuoja į konkursą ne vieni — kartu su mumis yra mūsų bosas, taip pat bebaimė Florida Čanturija, plačiajai visuomenei žinoma kaip grupės "Leningrad" narė", — sakoma "The Hatters" "Telegram" kanale.

  Grupė "Little Big" savo dainą konkursui pristatė ketvirtadienį laidoje "Večernij Urgant". Dainos "Uno" vaizdo klipas YouTube per parą surinko daugiau nei keturis milijonus peržiūrų.

  Tarptautinis dainų konkursas "Eurovizija 2020" vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdame. Nyderlandai gavo galimybę jį surengti po savo atstovo Duncan'o Lawrence'o pergalės pernai.

  Iš viso konkurse dalyvaus 41 šalies atstovai. Rusija ir Lietuva pasirodys pirmajame pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną. Šiemet Lietuvai atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire". Muzikinis kolektyvas gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Dar šia tema

  "Eurovizija" ir koronavirusas: lietuvės "The Roop" dainą atliko su kaukėmis
  Žirinovskis sušoko pagal Rusijai "Eurovizijoje" atstovausiančios grupės "Little Big" dainą
  "Eurovizija 2020": "The Roop" daina pakerėjo net papūgą
  "Release Me": apie ką dainuos Belgijos grupė "Hooverphonic" "Eurovizijos" dainų konkurse
  Paaiškėjo, kas atstovaus Švedijai "Eurovizijoje 2020" — video
  Tegai:
  Rusija, Eurovizija-2020, Eurovizija

  Svarbiausios temos