23:51 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Lažybininkų prognozės vis dar šiek tiek skiriasi nuo žiūrovų, žiūrinčių vaizdo įrašus internete, pageidavimų

  VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Britų lažybininkai įvardijo penkis galimus "Eurovizijos 2020" konkurso nugalėtojus, tarp jų atsidūrė Lietuva bei Rusija, praneša RIA Novosti.

  Į pirmąją vietą lažybininkai iškėlė bulgarų dainininkę Victoria su daina "Tears Getting Sober". Jos šansai yra 11 procentų, o statymai priimami su koeficientais 5/1 ir 4/1.

  Lažybininkai pranašauja antrąją vietą Lietuvos grupei "The Roop" su daina "On Fire". Trečioji vieta atiteko Šveicarijai — jai atstovauja dainininkas Gjon Muharremaj slapyvardžiu Gjon's Tears su daina "Répondez-moi".

  Britų lažybininkai prognozuoja ketvirtąją vietą islandų grupei "Daði og Gagnamagnið" su daina "Think About Things". O penktąją vietą, jų nuomone, gali užimti grupė iš Rusijos "Little Big" su daina "Uno".

  Tarp šių atlikėjų yra ir tokių, kurių muzikiniai vaizdo įrašai surinko milijonus peržiūrų — tai yra lietuvių grupė "The Roop" ir Rusijos "Little Big".

  Dainos "Uno" vaizdo įrašas per dieną surinko daugiau nei 5,5 milijono peržiūrų. Lietuvių grupės "The Roop" vaizdo įrašas per mėnesį vykusioje nacionalinėje atrankoje surinko apie keturis milijonus peržiūrų, o oficialus klipas surinko apie 2,9 milijono peržiūrų.

  "Eurovizijos 2020" dainų konkursas vyks gegužės 12–16 dienomis "Ahoy" koncertų salėje, Roterdame. Finale varžysis 26 šalių atstovai. Iš viso "Eurovizijoje" dalyvaus 41 valstybė. Pirmajame pusfinalyje koncertuos Rusija ir Lietuva.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kas atstovaus Švedijai "Eurovizijoje 2020" — video
  Paaiškėjo "Little Big" išplėstinio formato "Eurovizijai 2020" sudėtis
  Tegai:
  The Roop, Eurovizija-2020, Lietuva

  Svarbiausios temos