05:10 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Be to, Rusijos atstovai konkurse "Eurovizija 2020" varžysis išplėstiniu formatu — kartu su jais pasirodys grupės "Leningrad" solistė ir grupės "The Hatters" lyderis

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Rusijos grupės "Little Big" lyderis Ilja Prusikinas Instagram paskyroje paskelbė įrašą, kuriame pranešė, kad "storuliukas" (aktorius Dima Krasilovas) iš vaizdo dainos "Uno" vaizdo klipo važiuoja į "Euroviziją".

  "Dažniausiai užduodamas pastarųjų dienų klausimas: ar Dima Krasilovas vyks su mumis į Euroviziją? Taip, jis vyks su mumis į Roterdamą!" — parašė Prusikinas.

  Daugelis vartotojų patenkinti muzikanto pranešimu. Po to, kai "Little Big" nariai pristatė dainą tarptautiniam konkursui "Eurovizija 2020" ir vaizdo įrašą jai, visi klausinėjo: "Ar storuliukas važiuos?"

  "Geriausia naujiena. Ačiū. Dabar galiu ramiai miegoti", — pakomentavo @vstrm.

  "Dima yra puikus! Gerai, kad jis važiuoja! Jūs esate nuostabūs", — mano @vitaliniy.

  "Aš to laukiau", — pasakė @cherryyyn.

  "Viskas, dabar mes tikrai laimėsime", — įsitikinusi @moseevskaya17.

  Daina "Uno" ir jos vaizdo įrašas buvo pristatytas kovo 12 dieną. Per kelias dienas vaizdo įrašas YouTube sulaukė daugiau nei dešimt milijonų peržiūrų, o daina buvo įtraukta į populiariausių iTunes dešimtuką. Grupės iš Rusijos darbas pasirodė populiariausias tarp kitų dalyvių.

  Be to, anksčiau pranešta, kad "Little Big" varžysis konkurse išplėstiniu formatu — dainą atliks šeši žmonės. Dabar grupę sudaro keturi atlikėjai: Ilja Prusikinas, Sergejus Makarovas, Antonas Lisovas ir Sofija Tajurskaja. Kartu su grupe "Little Big" Roterdame vyksiančiame tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija 2020" pasirodys grupės "Leningrad" solistė Florida Čanturija ir grupės "The Hatters" lyderis Jurijus Muzyčenka.

  "Eurovizijos" dainų konkursas 2020 metais vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlandai). Konkurse dėl pergalės kovos net 41 pasaulio šalies atstovai. Lažybų tarpininkai Rusijos atstovus iškelia į penktą vietą, Islandijos, Lietuvos ir Bulgarijos atstovai laikomi "Eurovizijos" favoritais.

  Lietuvai konkurse atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire", ji pasirodys pirmajame "Eurovizijos" pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną. Pirmajame pusfinalyje su ja susirungs dar 16 šalių: Airijos, Australijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedonijos, Švedijos, Ukrainos — atstovai.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  Dar viena "The Roop" konkurentė: Bulgarija pristatė dainą "Eurovizijai"
  "Eurovizija 2020": "The Roop" daina pakerėjo net papūgą
  Paaiškėjo, kas atstovaus Švedijai "Eurovizijoje 2020" — video
  "Little Big" klipas "Eurovizijai" aplenkė grupės iš Lietuvos vaizdo įrašą
  "Little Big" Eurovizijos dainos klipas muša rekordus
  Vokiečių žurnalistas įvertino "Little Big" šansus Eurovizijoje
  Tegai:
  Eurovizija-2020, Eurovizija, Rusija

  Svarbiausios temos