08:16 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Nepaisant socialiniuose tinkluose paplitusios informacijos, Europos transliuotojų sąjunga (ETS) kol kas nepasisakė apie konkurso likimą

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Dėl koronaviruso COVID-19 plitimo ir daugelio viešų renginių, tokių kaip filmų premjeros, koncertai, parodos ir sporto renginiai, atšaukimo, daugelis nerimauja: ar nebus atšauktas populiariausias televizijos konkursas "Eurovizija"?

  Trečiadienį socialiniuose tinkluose pasirodė įvairių "Eurovizijos" gerbėjų paskyrų ir Izraelio televizijos kompanijos "KAN" publikacija apie šou atšaukimą. Tačiau oficialios Europos transliuotojų sąjungos (ETS) pozicijos kol kas nėra.

  Taigi, paskutinis įrašas oficialiose konkurso bendruomenėse buvo paskelbtas antradienio vakarą. Organizatoriai pažymėjo, kad jie nuolat stebi situaciją ir rengia konsultacijas, o sprendimas bus priimtas vėliau.

  Konkurso svetainėje nėra jokių pranešimų, bilietai į šou vis dar parduodami.

  Organizatoriai kol kas neįvardija situacijos aplink "Euroviziją" variantų, tačiau neatmetami skirtingi variantai: visiškas šou atšaukimas, jo atidėjimas vėlesnei datai ar tiesioginė transliacija be žiūrovų salėse. Vienaip ar kitaip, galutinį sprendimą priims ETS, sprendimo priėmimo terminai kol kas nežinomi.

  "Eurovizijos" dainų konkursas 2020 metais turėtų vykti gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlandai). Konkurse dėl pergalės kovos net 41 pasaulio šalies atstovai. Lietuvai konkurse atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire", ji turėtų pasirodyti pirmajame "Eurovizijos" pusfinalyje, kuris numatytas gegužės 12 dieną.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  "Eurovizija 2020": "The Roop" daina pakerėjo net papūgą
  Vokiečių žurnalistas įvertino "Little Big" šansus Eurovizijoje
  "Little Big" pareiškė, kad "storuliukas" iš vaizdo klipo važiuos į "Euroviziją"
  Tegai:
  konkursas, Eurovizija-2020, Eurovizija

  Svarbiausios temos