09:46 2021 Gegužės 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2005
 • RUB89.7964
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos kultūrinis gyvenimas (28)

  COVID-19 protrūkis, pandemija ir pasaulinis karantinas paveikė daugelį meno sričių: dėl koronaviruso atšaukiami svarbiausi pasaulio kultūros ir sporto renginiai

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Kanų kino festivalis, numatytas gegužės 12–23 dienomis, dėl situacijos su koronavirusu tomis dienomis nevyks, rašoma pranešime, paskelbtame oficialioje festivalio Twitter paskyroje.

  "Dėl krizės sveikatos apsaugos srityje ir atsižvelgiant į besivystančią situaciją 73-iasis Kanų kino festivalis negali būti rengiamas numatytomis dienomis — gegužės 12–23 dienomis", — sakoma pranešime.

  Organizatoriai pranešė, kad svarsto keletą tolesnių veiksmų variantų.

  "Pagrindinis iš jų — perkelti festivalį į birželio pabaigą arba liepos pradžią", — pažymėjo organizatoriai.

  Anksčiau buvo pranešta, kad dėl koronaviruso pandemijos, kuri apėmė visą Europą, priimtas sprendimas atšaukti kasmetinį "Eurovizijos" dainų konkursą. Be to, Europos futbolo čempionatas buvo atidėtas iki 2021 metų.

  Koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius Prancūzijoje, naujausiais duomenimis, siekia daugiau nei 10 tūkst. žmonių, 372 mirė, šalis paskelbė trečiąjį epidemijos lygį.

  Kovo 11 dieną PSO paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 244 tūkstančiai žmonių iš 170 šalių, daugiau nei 10 tūkstančių mirė.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Lietuvos kultūrinis gyvenimas (28)
  Tegai:
  koronavirusas, Kanų festivalis

  Svarbiausios temos