00:37 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (114)

  Amerikiečių aktorius gali atlikti MODOK'o — piktadario, turinčio antžmogišką intelektą, ir Kapitono Amerikos priešo vaidmenį

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Žiniasklaida išsiaiškino, kokį vaidmenį amerikiečių aktorius Džimas Keris gali atlikti filme "Marvel".

  Kaip šaltinis papasakojo leidiniui, filmų "Kaukė" ir "Eisas Ventura" žvaigždė gali atlikti MODOK'o (mobilus organizmas, rengiantis katastrofas), piktadario, turinčio antžmogišką intelektą, ir Kapitono Amerikos priešo vaidmenį. Gerbėjai tikėjosi, kad personažas pasirodys filme "Kapitonas Amerika: Žiemos karys" (2014), tačiau tai neįvyko.

  Anot "We Got This Covered", dabar MODOK'as bus įtrauktas į vieną iš penktosios kino visatos fazės franšizių. Greičiausiai Džimas Keris jį tik įgarsins, o personažas bus sukurtas kompiuteriu (piktadarys turi didžiulę galvą ir mažą kūną dėl mutacijos, kurią jam padarė AIM organizacijos mokslininkai).

  Rugpjūtį žiniasklaida rašė, kad MODOK'as gali būti įtrauktas į serialą "She-Hulk", kuris turėtų pasirodyti "Disney+" platformoje arba trečiojoje filmo "Ant-Man" dalyje, kur pagrindinį vaidmenį atliks Polas Rudas (Paul Rudd).

  Bet visi šie projektai bus pristatyti ne anksčiau kaip 2021 metais. Būtent tada baigsis ketvirtoji kino visatos fazė. Paskutiniu filmu taps Taiko Vaitičio (Taika Waititi) filmas "Thor: Love and Thunder".

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (114)

  Dar šia tema

  Aktorius Džimas Keris paskyrė karikatūrą Zelenskiui ir Trampui
  Paviešintas pirmasis filmo "Juodoji našlė" anonsas
  Projektui "Hulk woman" vadovaus "Riko ir Morčio" scenaristė
  Tegai:
  JAV, kinas, Džimas Keris

  Svarbiausios temos