00:04 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Reperis nustebino gerbėjus atlikdamas "Lose Yourself" 92-osios kino apdovanojimų ceremonijos metu, praėjus 17 metų po to, kai filmas "Aštuntoji mylia", kuriame skambėjo ši daina, pelnė "Oskarą" už geriausią originalią dainą

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Eminemas papasakojo, kad jo netikėtas pasirodymas šių metų vasario mėnesį vykusios "Oskaro" įteikimo ceremonijos metu vos nežlugo dėl techninio gedimo, rašo NMA.

  Reperis nustebino gerbėjus atlikdamas "Lose Yourself" 92-osios kino apdovanojimų ceremonijos metu, praėjus 17 metų po to, kai filmas "Aštuntoji mylia", kuriame skambėjo ši daina, pelnė "Oskarą" už geriausią originalią dainą.

  Nepaisant šilto priėmimo, Eminemas teigė, kad pats nepanoro peržiūrėti savo pasirodymo, nes jam buvo nelengva.

  "Kai išėjau į sceną, viskas buvo gerai. <...> Jie naudoja sistemą, kurioje prie diržo pritvirtintas mikrofonas, o ausyse ausinės, kad girdėtųsi garsas. Aš repuoju ir staiga pamatau, kad ausinės kabo man tarp kojų", — pasakoja atlikėjas.

  Visą likusį laiką jis bandė pasiekti įrangą ir įsidėti į kišenę.

  "Iki dainos pabaigos buvau įsitempęs. Mes, žinoma, repetavome ir aš prisimenu "Lose Yourself" žodžius, bet tokio akibrokšto aš nesitikėjau. Aš kažkaip susitvarkiau, bet paskui nenorėjau matyti, koks buvau piktas", — pridūrė Eminemas.

  Dar šia tema

  Paaiškėjo kas įteiks"Oskaro" apdovanojimus
  Įvardyti populiariausi "Oskarui" nominuotų filmų treileriai
  Pagrindinį "Oskarą" pelnė Pietų Korėjos režisieriaus filmas "Parazitai"
  Tegai:
  "Oskarų" įteikimo ceremonija

  Svarbiausios temos