07:13 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Į kovą su koronavirusu įsitraukė ir mados pasaulio stipriausi atstovai: dizaineriai žada kasdienį drabužių tiekimą visoms Toskanos ligoninėms

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Italijos prekės ženklas "Prada" ėmėsi naujų priemonių kovoje su COVID-19: dizaineriai paskelbė pradėję medicininių specialių drabužių ir sanitarinių kaukių gamybą.

  Pasaulinė pandemija paveikė visas gyvenimo sritis: buvo atšaukti koncertai, festivaliai, madų šou ir sporto renginiai, dėl to buvo patirti dideli nuostoliai. Tačiau įžymybės ir mados pasaulio atstovai nusprendė suvienyti savo jėgas ir padaryti viską, kas įmanoma, kad nugalėtų virusą. Ir jie pirmieji socialiniuose tinkluose paskelbė flešmobą, tai antrieji pasuko kitu keliu.

  "Prada" pradėjo gaminti specialius drabužius ir apsaugines kaukes gydytojams: visa partija bus išsiųsta į Italijos Toskanos regioną.

  Prekės ženklo atstovai priėmė sprendimą naujai įrengti nusistovėjusią gamybą, kad iš Toskanos gautu prašymu galėtų tiekti apie 80 tūkst. kombinezonų ir 110 tūkst. kaukių. Nurodoma, kad gamykla veiks tik šiuo tikslu, tikėdamasi tiekėjų supratimo ir palaikymo. Tokiu būdu "Prada" nori aprūpinti gydytojus viskuo, ko reikia, iki balandžio 6 dienos.

  Priminsime, kad pirmosios dizainerių kaukės pasirodė podiumuose dar gerokai prieš liūdnus įvykius. O kadangi mada visuomet yra jautri visiems pokyčiams pasaulyje, kaukės tapo savitu dizaino objektu. Primename geriausius pavyzdžius — specialioje Sputnik nuotraukų galerijoje.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Dar šia tema

  Gal Gadot ir kitos žvaigždės atliko dainą "Imagine" saviizoliacijoje
  Gal Gadot klipas "Imagine" sukėlė kritiką internete
  Kaip gatvės menininkai sureagavo į koronavirusą — nuotraukos
  Aš lieku namie: Internete populiarėja žvaigždžių raginimas laikytis saviizoliacijos
  Nuo butelių iki dujokaukių: neįprastos kaukės "apsaugai" nuo koronaviruso
  Tegai:
  mada, Italija, koronavirusas

  Svarbiausios temos