15:19 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (127)

  Anot "Netflix", pagrindiniai šou veikėjai bus paukščiai Red, Bomb ir Čak, kurie taps paaugliais, o veiksmas vyks vasaros stovykloje

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Socialiniame tinkle Twitter "Netflix" platformos atstovai pranešė, kad 2021 metais ekranuose pasirodys animacinis serialas "Angry Birds: Summer Madness" ("Piktieji paukščiai: Vasaros beprotybė") pagal to paties pavadinimo žaidimą.

  ​Kaip pranešė "Netflix", pagrindiniai šou veikėjai bus paukščiai Red, Bomb ir Čak, kurie taps paaugliais. Atsidūrę vasaros stovykloje jie pradės kovoti su "šlykščiomis kiaulėmis", kurios gyvena kitoje ežero pusėje ir nori sunaikinti viską aplink.

  Anot "IndieWire", seriale bus 40 epizodų, trunkančių po 11 minučių.

  Žaidimas "Angry Birds" buvo išleistas skaitmeniniams įrenginiams 2009 metais. Dalyviai naudoja laidyklę, kad paleistų besparnius paukščius į pastatus, kuriuose sėdi kiaulės. Pagrindinė užduotis — sunaikinti priešą ir surinkti kuo daugiau taškų. Programa ir vėlesnės jos versijos tapo tokios populiarios, kad 2016 metais ekranuose pasirodė pilnametražis filmas "Piktieji paukščiai", o 2019 metais — jo tęsinys.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (127)

  Dar šia tema

  Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
  Paskelbtas filmo "Artemis Fowl" apie jauną sukčių treileris — video
  Žiniasklaida išsiaiškino, ką Džimas Keris gali suvaidinti filme "Marvel"
  Tegai:
  animacinis filmukas, kinas

  Svarbiausios temos