04:35 2020 Birželio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (127)

  Anot kino kritikės, šis filmas padeda atsipalaiduoti, nors jame pateikta įtempta istorija, susijusi su siaubingo viruso pandemija

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Leidinio "Collider" žurnalistė ir kino kritikė Allie Gemmill įvardijo filmą, kurį verta pažiūrėti karantino metu, be "Užkrato" ("Contagion", 2011) ir "Epidemijos" ("Outbreak", 1995).

  Jos manymu, geriausias variantas — tai Marko Forsterio (Mark Forster) veiksmo filmas su siaubo elementais "Pasaulinis karas Z" (World War Z, 2013) su Bredu Pitu (Brad Pitt), atliekančiu pagrindinį vaidmenį.

  "Tai yra vienintelis filmas, kuris tikrai padeda atsipalaiduoti, nors jame pasakojama įtempta istorija, susijusi su siaubingo viruso pandemija. Tačiau tai yra būtent tai, ką reikia žiūrėti", — mano Gemmill.

  Autorė teigia, kad Forsterio filmas yra aktualus, nes parodo dabartinę "siurrealistinę tikrovę", kurioje įvykiai vystosi beveik taip pat, kaip ir dabar, koronaviruso protrūkio metu. Bet svarbiausia, kad režisierius siūlo problemos, nors ir išgalvotos, sprendimą.

  "Be to, šiame filme yra Bredas Pitas. O su juo viskas pagerėja", — pabrėžia kino kritikė.

  Кадр из фильма Война миров Z
  © Photo : © Paramount Pictures (2013)
  Kadras iš filmo "Pasaulinis karas Z"

  Buvęs JT darbuotojas, tyrėjas Džeraldas Leinas (Bredas Pitas) su šeima atsiduria zombių apokalipsės, kurią sukėlė nežinomas virusas, epicentre. Jam stebuklingu būdu pavyksta persikelti į saugią vietą, bet po to valdžia prašo Leiną išsiaiškinti, kas sukėlė užkrato protrūkį ir masinį žmonijos sunaikinimą. Pavojingo tyrimo metu pagrindiniam veikėjui pavyksta beveik neįmanoma — surasti vakciną.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (127)

  Dar šia tema

  Žemės ūkio ministerija paaiškino, kaip pasirūpinti augintiniais karantino metu
  Paskelbtas serialo "Šeimos bičas" epizodas, skirtas koronavirusui — video
  Psichoterapeutė papasakojo, kas gali sukelti skyrybas po karantino
  Ko klausytis karantino metu: 10 dainų, kurios jus padarys laimingesnius
  Tegai:
  karantinas, kinas

  Svarbiausios temos