19:15 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Specialus koncertas "Europe Shine A Light" bus transliuojamas televizijos kanalų eteryje ir YouTube

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Vietoje atšaukto dainų konkurso "Eurovizija 2020" šou organizatoriai surengs specialų koncertą, pranešė Europos transliuotojų sąjunga (ETS).

  "Eurovizija 2020" buvo atšaukta dėl koronaviruso plitimo. Kitą kartą konkursas vyks tik 2021 metais Nyderlanduose, kurie turėjo surengti šou šių metų gegužę. Tačiau ETS rado alternatyvą "Eurovizijos" surengimui.

  "Vietoj to, mes ketiname suvienyti Europą gegužės 16 dieną per unikalią televizijos programą "prime-time". Mes skatiname visus transliuotojus, kurie turėjo dalyvauti šiemet "Eurovizijos" dainų konkurse, ir Europos transliuotojų sąjungos narius kitose šalyse transliuoti šį šou vienybės ir susivienijimo dvasia", — pareiškė konkurso vadovas Jonas Olas Sandas.

  Šou vadinsis "Europe Shine A Light", jis vyks nekonkursiniu formatu. Manoma, kad koncerto metu savo dainas atliks visų 41 šalies, kurios turėjo vykti į konkursą, atstovai. Taip pat gali dalyvauti ir ankstesnių metų "Eurovizijos" žvaigždės.

  ETS paragino visas "Eurovizijos" šalis dalyves transliuoti šį koncertą. Planuojamas ir tiesioginis eteris YouTube.

  Organizatoriai pažadėjo vėliau plačiau papasakoti apie koncerto, kuris turėtų tapti "Eurovizijos 2020" pakaitalu, formatą ir kitas detales.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  Kurioje vietoje Lietuva: lažybininkai įvardijo naujus "Eurovizijos" favoritus
  Dėl koronaviruso atšauktas "Eurovizijos" dainų konkursas
  "Little Big" vaizdo klipo šokėjas sureagavo į "Eurovizijos" atšaukimą
  Tegai:
  Eurovizija, Eurovizija-2020

  Svarbiausios temos