02:34 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Stasas Michailovas pranešė, kad jam buvo diagnozuotas abipusis plaučių uždegimas, o koronaviruso tyrimai buvo neigiami

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Rusijos dainininkas Stasas Michailovas savo "Instagram" paskyroje paskelbė, kad "Rospotrebnadzor" testas patvirtino koronavirusą.

  "Aš pats niekada negalvojau, kad su tuo susidursiu, bet, deja, tai tiesa. Ir jau Federalinės vartotojų teisių apsaugos ir žmonių gerovės priežiūros tarnybos testas patvirtino, kad tikrai turėjau koronavirusą", — rašė dainininkas.

  Pasak dainininko, jis sulaukė daugybės pranešimų apie tai, kad žmonės laiku nuvyko į ligoninę, o jiems nustatyta pneumonija pasirodė esanti koronavirusinė infekcija, kaip ir jo. Michailovas taip pat pabrėžė, kad Rusijoje yra labai aukšto lygio gydymas.

  Nadežda Babkina ir mados istorikas Aleksandras Vasiljevas
  © Sputnik / Евгения Новоженина

  "Jūs turite suprasti, kad savalaikis kreipimasis į medikus ir pagarba sau bei kitiems duos gerų rezultatų", — sakė jis.

  Michailovo teigimu, saviizoliacija yra geriausia šių dienų priemonė.

  Anksčiau Stasas Michailovas pranešė, kad jam buvo diagnozuotas abipusis plaučių uždegimas, o koronaviruso testai buvo neigiami. Dainininkas praėjusią savaitę "Instagram" paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis namuose atlieka koronaviruso testą. Testas parodė, kad dainininko kraujyje gaminasi antikūnai. Jis taip pat kreipėsi į "Rospotrebnadzor".

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užregistruota beveik 1,7 mln. pacientų, sergančių koronavirusine infekcija, daugiau nei 105 tūkst. jų mirė.

  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.
  © Sputnik /
  Manau, kad užsikrėčiau koronavirusu. Veiksmų planas.

  Dar šia tema

  Rusijos dainininkė Nadežda Babkina įvesta į dirbtinę komą
  Dainininkui Levui Leščenkai diagnozuotas koronavirusas
  Tegai:
  Stasas Michailovas, koronavirusas

  Svarbiausios temos