02:24 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Mykolo Orbako, jis su žmona gyvena iš pensijos, tačiau garsioji dukra padeda ir dažnai bendrauja su tėvu

  VILNIUS, balandžio 23 — Sputnik. Rusijos dainininkės Kristinos Orbakaitės tėvas Mykolas Orbakas leidiniui "Antena" papasakojo, kaip gyvena Lietuvoje koronaviruso pandemijos metu.

  Orbakas su žmona gyvena Vilniuje. Anot jo, jo pensija Rusijoje yra 20 tūkstančių rublių (apie 240 eurų), o pašalpa už II grupės negalią yra tūkstantis rublių (12 eurų).

  Кристина Орбакайте с отцом Миколасом Орбакасом
  Kristina Orbakaitė ir Mykolas Orbakas

  "Mano žmona Marina, kuria esu vedęs jau 36 metus, taip pat nedirba. Mes abu esame pensininkai", — sakė dainininkės tėvas.

  Orbakas pabrėžė, kad dukra jo nepalieka ir padeda. Jis bendrauja su ja ir anūke Klava per šiuolaikines technologijas, kalbasi ir palaiko artimus ryšius.

  Pasak jo, su buvusia žmona Ala Pugačiova jis taip pat palaiko šiltus santykius. Pavyzdžiui, neseniai per žurnalistus pasveikino ją su gimtadieniu ir vėliau gavo sveikinimą atgal: buvusių sutuoktinių gimtadieniai visai šalia — balandžio 15 ir 16 dienomis.

  Певица Алла Пугачева (справа) с дочерью, певицей Кристиной Орбакайте
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова
  Kristina Orbakaitė ir Ala Pugačiova

  "Aš taip pat turiu nuostabų sūnų Fabianą, kuris gyvena Maskvoje. Aš pasiilgau Rusijos. Kai viskas baigsis, mes atvyksime", — sakė Orbakas.

  Šiuo metu Lietuvoje nustatyti 1398 užsikrėtimo koronaviruso atvejai, mirė 38 žmonės. Karantinas valstybėje pratęstas iki gegužės 11 dienos, tačiau jau prasidėjo antrasis švelninimo etapas, pradeda veikti visos parduotuvės, grožio salonai galės teikti plaukų priežiūros ir manikiūro paslaugas. Atsiveria muziejai ir bibliotekos bei atviros sporto aikštelės.

  Dar šia tema

  Kristina Orbakaitė originaliai pasveikino savo tėvą su gimtadieniu
  Ala Pugačiova pažadėjo į sceną sugrįžti sulaukusi 80 metų
  Ala Pugačiova priima artimųjų ir draugų sveikinimus
  Tegai:
  Ala Pugačiova, Mykolas Edmuntas Orbakas, Kristina Orbakaitė

  Svarbiausios temos